آذر هاشمی بازرس خانه موسیقی شد

آذر هاشمی بازرس خانه موسیقی شد

موسیقی کوک| مجمع عمومی سالانه خانه موسیقی روز یکشنبه ۲۱ مهر جهت انتخاب بازرس برگزار شد و با رأی اعضای مجمع آذر هاشمی به عنوان بازرس و بهروز مبصری به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی در ابتدای این برنامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله این نهاد، به موضوعاتی از جمله دقت در تأیید بررسی پرونده متقاضیان عضویت در خانه موسیقی و پرداخت حق عضویت‌ها اشاره داشت.

او گزارشی هم درباره اقدامات انجام شده از سوی هیئت مدیره خانه موسیقی و هیئت مدیره کانون ناشران در جهت لغو قانون کسر ۱۰ درصد از درآمد کنسرت‌ها به مجمع ارائه کرد.

در ادامه مجمع آذر هاشمی (بازرس) گزارش مالی خانه موسیقی را برای اعضا قرائت و به برخی از فعالیت‌های انجام شده در طول در یک سال  گذشته اشاره کرد.

در این مجمع و برای رأی گیری انتخاب بازرس، محمد سریر به عنوان رئیس جلسه و سیدمحمد میرزمانی و نسرین ناصحی به عنوان ناظر و دبیر جلسه انتخاب شدند و رأی گیری آغاز شد.

علی عزیزی، بهروز مبصری و آذر هاشمی به عنوان کاندیداهای بازرسی خانه موسیقی به معرفی خود پرداختند و در ادامه بعد از رأی گیری آذر هاشمی به عنوان بازرس یک سال آینده خانه موسیقی و بهروز مبصری به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.