آغاز تور کنسرت‌ معتمدی از وزارت کشور

از اول آذرماه و به همت موسسه‌ ماوا برگزار می‌شود؛

موسیقی کوک| «محمد معتمدی» خواننده‌ شناخته‌شده‌ موسیقی ایران از جمعه اول آذرماه تور کنسرت‌‌هایش را به همت موسسه‌ «ماوا» در تالار وزارت کشور برگزار می‌‌کند.

این کنسرت‌ها از اول آذرماه در تهران آغاز می‌شود و پس از آن در شهرهای شیراز، بندرعباس، اصفهان، بوشهر، گرگان و رشت ادامه پیدا خواهد کرد.

این تور کنسرت با اجرای قطعات آلبوم «حالا که می‌روی» با رهبری «محمدرضا عقیلی» همراه است.

«حالا که می‌روی» از جمله مجموعه‌های تازه محمد معتمدی است که در ۸ قطعه اجرا و تنظیم شده است. این آلبومِ عاشقانه با آهنگسازی فرید سعادتمند و براساس اشعار محمد مهدی سیار از کتاب «رودخوانی» است که اسفند ماه سال گذشته با حمایت مرکز موسیقی «ماوا» در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

در این اثر قطعات «باور نمی‌کنی»، «دل‌های فروشی»، «حالا که می‌روی»، «نشانی»، «غم پنهان»، «آفرینش»، «کوچه انتظار» و «کجایی» آمده است. این آلبوم در دو نسخه دیجیتال آنلاین (با دو کیفیت معمولی و عالی) و دیجی پک عرضه شد.

میثم مروستی، علیرضا دریایی، آتنا اشتیاقی، پوررنگ پورشیرازی، رضا تاجبخش، مسعود آرامش، میلاد بیضا، پریسا دلفانی، میلاد سعدی، حمید دلنوازی، آرین قیطاسی، مهرداد عالمی، آرش ناصرالمعمار، بهزاد رواقی، امیر فرهنگ اسکندری و فرشید سعادتمند و فرید سعادتمند، هومن نامداری، میلاد بیضا و علی مزیدی به عنوان تنظیم‌کننده گروه اجرایی آلبوم «حالا که می‌روی» را تشکیل می‌دهند.

«ماوا» که از جمله مراکز فعال زیرمجموعه سازمان هنری رسانه‌ای اوج است، وظیفه‌ هدایت، راهبری و تولید در حوزه موسیقی را بر عهده دارد.

قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۵۰ هزار تومان آغاز می‌شود.