آغاز نشست‌های موسیقی ایرانیان

با حضور شهرام صارمی، کیوان فرزین و علی مغازه‌ای انجام می‌شود

موسیقی کوک| سلسله نشست‌های تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، با حضور کارشناسان عرصه موسیقی برگزار می‌شود.

مجموعه نشست‌ها و گفت‌وگوهای مجازی سایت «موسیقی ایرانیان» با نظارت و اجرای شهرام صارمی؛ موسیقی‌دان و نوازنده کمانچه، درباره موضوعات مختلف و رویدادهای روز موسیقی کشورمان ارائه خواهد شد و طی آن هنرمندان و فعالان این عرصه به نقد و بررسی موضوعات انتخابی خواهند پرداخت.

نخستین قسمت از این سلسله نشست‌ها، دوشنبه سوم آذرماه سال جاری تحت عنوان «کرونا و اقتصادِ موسیقی» با حضور علی مغازه‌ای، کیوان فرزین و شهرام صارمی که به موضوع پاندمی کرونا و تاثیر آن بر وضعیت معیشتی و جایگاه آسیب دیده و شکننده هنرمندان خواهند پرداخت، به شکل تصویری از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» منتشر و به صورت رایگان در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» از ۲۹ دی ماه ۱۳۸۶ به صورت رسمی توسط جمعی از موسیقی‌دوستان با هدف کمک به موسیقی کشور آغاز به کار کرده است. یکی از اهداف مهم این سایت ارائه اخبار و گزارش‌‌های کاملی از وقایع موسیقی رسمی کشور با رویکردی خبری و به دور از هر گونه‌ سلیقهٔ شنیداری و وابستگی به جناح هنری یا سیاسی خاص است، در هر ساعت از شبانه‌روز هیچ خبر مهمی نیست که موسیقی ایرانیان آن را برای دوستداران موسیقی ایران پوشش ندهد.

در ساختار سازمانی موسیقی ایرانیان علاوه بر تحریریه که از خبرنگاران جوان، زبده و آشنا به حوزه تخصصی موسیقی برخوردار است، بخش‌های مختلف دیگری نیز فعالیت دارند که از آن جمله می‌توان به امور کنسرت‌‎ها، استدیو فنی و هنری، امور پشتیبانی فنی رسانه، مالی و اداری، روابط عمومی و  واحد دریافت خبر و جذب آگهی‌ها اشاره کرد.