آلبوم «ایستگاه» به زودی منتشر می شود

موسیقی کوک| امید نعمتی طی همکاری با مهیار علیزاده آلبوم «ایستگاه» را منتشر می‌کند. این آلبوم دارای هشت قطعه است و اشعار آن از سروده‌های وحشی بافقی، محمدرضا شفیعی کدکنی، احمد امیرخلیلی، علیرضا کلیایی، اهورا ایمان و امید نعمتی انتخاب شده است.

آلبوم «ایستگاه» همزمان با فرارسیدن شب یلدا در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. این آلبوم به تهیه‌کنندگی مهیار علیزاده و امید نعمتی است و ناشر آن موسسه نشر و پخش جوان است.

بیوگرافی امید نعمتی

امید نعمتی فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره است. او فعالیت موسیقایی خود را با فراگیری آواز ایرانی آغاز کرد. او مدتی به عنوان خواننده در گروه دنگ‌شو فعالیت داشت. پس از مدتی از دنگ‌شو جدا شده و به گروه پالت پیوست و تا امروز به عنوان خواننده ثابت این گروه تلفیقی مشغول به فعالیت بوده است. همچنین او آلبوم مستقلی به نام حرمان منتشر کرده است. او با شقایق صادقیان نوازنده فلوت ازدواج کرده است.

بیوگرافی مهیارعلی زاده

متولد سال ۱۳۶۰ در تهران است. از ۱۰ سالگی و با حمایت‌های بی‌دریغ مادر و تشویق‌های مکرر پدر که خود از اهالی هنر و از نقاشان بنام معاصر ایران می‌باشند، نواختن ساز تار و فراگیری موسیقی ایرانی را در محضر استاد کیوان ساکت آغاز می‌نماید و پس از چندین سال به همراه استاد، در کنسرت‌های مختلف و به عنوان نوازنده ارکستر وزیری، ایشان را همراهی می‌کند.

پس از اخذ دیپلم ریاضی از دبیرستان البرز، وارد دانشکده موسیقی می‌شود و از محضر استادان گوناگون بهره‌مند می‌گردد. پس از اخذ مدرک کارشناسی، در کنکور کارشناسی ارشد رشته آهنگسازی پذیرفته می‌شود، ولی ترجیح می‌دهد ادامه تحصیلات خود را خارج از کشور دنبال کند.

اولین مقصد او کنسرواتوار کومیتاس در کشور ارمنستان است. جایی که وی برای اولین بار با فضاهای جدید و نو موسیقی و آهنگسازی آشنا می‌شود. بهره بردن هرچند کوتاه از محضر بزرگترین استادان موسیقی این کشور، دید وی به موسیقی را کاملاً تغییر می‌دهد.

طبق گفته وی، زندگی هنری وی به قبل از سفر به ارمنستان و پس از آن تقسیم‌بندی می‌شود.

پس از دو سال تحصیل در کنسرواتور در رشته آهنگسازی، امکان سفر و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه وین – اتریش فراهم می‌شود. او تصمیم می‌گیرد تا به پایتخت موسیقی کلاسیک جهان پا بگذارد تا به اهداف خود نزدیک‌تر شود.