آلبوم «با ما، دمی» منتشر می‌شود

به گزارش موسیقی کوک،  آلبوم موسیقی ایرانی با عنوان «با ما، دمی» به آهنگسازی کوروش شاهانی و با صدای امیر اثنی‌عشری رونمایی و منتشر می شود.

مراسم رونمایی از آلبوم «با ما، دمی» با سخنرانی  علیرضا پورامید  شاعر، موسیقی پژوه و سخنور و سلمان سالک آهنگساز، نوازنده و مدیر مسئول انتشارات “نوای مانای میهن” برگزار خواهد شد.

در این آلبوم کوروش شاهانی با ساز سنتور، هوشمند عبادی با ساز نی، محسن دیلم صالحی با ساز عود و خشایار شاهانی با ساز تمبک صدای امیر اثنی‌عشری را همراهی می کنند.

اشعار به کار گرفته شده در این اثر، از حافظ، سعدی، فروغی بسطامی و امین ایرانپور است.

پیش از این و در اردیبهشت ۱۳۹۶ کنسرت موسیقی با عنوان «با ما دمی» با سرپرستی «کوروش شاهانی» و خوانندگی «امیر اثنی‌عشری»، در فرهنگسرای نیاوران برگزار شده بود.

«کنسرت «با ما دمی» در دو بخش بیات ترک و سه‌گاه اجرا شده بود.  در بخش بیات ترک، دو تصنیف قدیمی با تنظیم جدید و یک تصنیف نیز از ساخته‌های کوروش شاهانی اجرا و در بخش دوم نیز علاوه بر اجرای پیش درآمد و دو تصنیف، یک قطعه رنگ نیز به روی صحنه  رفت. همچنین در هر دو قسمت بیات ترک و سه‌گاه آوازهایی نیز در میان قطعات ارائه شد.

رونمایی و جشن امضای این آلبوم موسیقی به همت موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم واقع در تهران؛ خیابان شریعتی؛ نرسیده به خیابان پلیس؛ روبروی ایستگاه آتش نشانی؛ پلاک ۶۰۹، در روز جمعه مورخه ۱۴ تیرماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ و با حضور جمعی از اساتید، هنرمندان و شخصیت های هنری و موسیقی کشور برگزار خواهد شد.