آلبوم جدید گروه پالت تا پایان سال به بازار می‌آید

امید نعمتی؛ خواننده:

موسیقی کوک| امید نعمتی؛ خواننده گروه پالت درباره جدیدترین فعالیت‌های این گروه گفت: ما اخیراً تک‌آهنگ جدیدی به نام «حافظ» را منتشر کردیم که از این قطعه به طرز عجیبی استقبال شد. این قطعه، سومین قطعه‌ای است که از آلبوم بعدی گروه منتشر کردیم. قرار است یک یا دو تک‌آهنگ دیگر را نیز منتشر کنیم و پس ‌از آن، آلبوم گروه را منتشر کنیم.

او ادامه داد: ما در نظر داریم تا پایان سال آلبوم جدید گروه را منتشر کنیم که پس ‌از آن، وارد دهه دوم فعالیت گروه پالت خواهیم شد. این آلبوم را بسیار دوست دارم و نام آن را نیز «نصف‌النهار مبدأ» انتخاب کردیم. این آلبوم از ۱۱ قطعه تشکیل شده که تعدادی از قطعات با اشعار خودم است و تعدادی را نیز کاوه، گیتاریست گروه سروده است. فکر می‌کنم خیلی نزدیک به حال و هوای خودمان است و امیدوارم که مخاطبان نیز با این آلبوم ارتباط خوبی برقرار کنند.

این خواننده موسیقی در گفت‌وگو با هنرآنلاین عنوان کرد: تولید آلبوم «نصف‌النهار مبدأ» چهار سال به طول انجامیده و چیزی که خوشحالم و ممنونم از بچه‌های پالت این است که تمام اعضای گروه پای کار ایستادند و سعی کردند که روی کارها بیشتر تمرکز کنند و از خیلی چیزها گذشتند تا این آلبوم درست اتفاق بیفتد. خودم به‌شخصه از این اتفاق خوشحال هستم و فکر می‌کنم مفاهیمی هم که درون آن است، شاید مانند آلبوم‌های گذشته گروه پاپیولار نباشد، اما به‌هرحال روی آن بیشتر وقت و فکر گذاشته شده است.

امید نعمتی به تازگی آلبوم موسیقی «ایستگاه» به آهنگسازی مهیار علیزاده را توسط نشر و پخش جوان منتشر و روانه بازار کرده است.

این آلبوم شامل هفت قطعه به نام‌های «دیوانه»، «ایستگاه»، «بازآی»، «مرا صدا بزن»، «چه کنم»، «آخرین تصویر» و «ببخشای» تشکیل شده است. اشعار آلبوم از شاعران دوره‌های مختلف شامل وحشی بافقی، محمدرضا شفیعی کدکنی، احمد امیرخلیلی، علیرضا کلیایی، امید نعمتی و اهورا ایمان است و آهنگسازی و تنظیم تمام قطعات بر عهده مهیار علیزاده بوده است.