آلبوم رایگان محمدمعتمدی برای «یلدا»

موسیقی کوک| «تهران عاشق» عنوان تازه‌ترین اثر موسیقایی محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی است که دست‌اندرکاران سایت موسیقی ما از رونمایی اختصاصی آن در صفحه این سامانه طی روز بیست و سوم آذرماه خبر دادند.

یکی دیگر از رویدادهای موسیقایی که در چارچوب فعالیت‌های اهالی این حوزه در فضای مجازی مورد توجه قرار می‌گیرد، وعده انتشار یک آلبوم رایگان به خوانندگی محمد معتمدی است.

«تهران عاشق» عنوان تازه‌ترین اثر موسیقایی محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی است که دست‌اندرکاران سایت موسیقی ما از رونمایی اختصاصی آن در صفحه این سامانه طی روز بیست و سوم آذرماه خبر دادند.

سجاد عزیزی آرام ترانه سرا، محمدرضا چراغعلی تنظیم کننده و آهنگساز برخی از عوامل اجرایی این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

تهیه کنندگی این اثر را شهرداری تهران انجام داده و آن را هدیه‌ای برای مردم در شب یلدا توصیف کرده است.

«گل سنگ»، «بی خاطره»، «پریشانی»، «ایران»، «با من بمان» و «سراب» برخی از آثار این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

 

بیو گرافی محمدمعتمدی

سید محمد معتمدی قمصری (زادهٔ ۲ مهر ۱۳۵۷)، خواننده ایرانی است. محمد معتمدی خواننده سنتی ایرانی در شهر قمصر کاشان در خانواده‌ای سنتی و در سطح متوسط به دنیا آمد. وی فرزند سوم خانواده است و تنها فرد خانواده است که به سمت هنر و موسیقی گرایش پیداکرده است.

محمد معتمدی ازدواج کرده و در ۲۵ تیر ۱۳۹۷ پسرش به اسم فربد متولد شد.

 

او دانش‌آموخته رشته کارگردانی است. معلم آواز او حمیدرضا نوربخش بوده‌است. در زمان تحصیل دانش‌ آموز خیلی شیطان و بازیگوشی بوده است و همیشه در گروه‌ های سرود حضور داشته است.محمد معتمدی در دوران نوجوانی،سرود‌ هایی خوانده‌ است که در آرشیو صدا و سیما موجود است.

محمد معتمدی خواننده سنتی ایرانی

محمدمعتمدی آواز و همچنین ساز نِی را به صورت خودآموز از سنین نوجوانی شروع کرد. از سال ۱۳۷۶ شروع به یادگیری شیوه آواز طاهرزاده نزد حمیدرضا نوربخش کرد. او همچنین به دلیل علاقه‌ای که به مکتب آواز اصفهان داشت، همزمان به تمرین و الگوبرداری از آواز اساتیدی چون تاج اصفهانی و ادیب خوانساری پرداخت و در این مسیر از راهنمایی کسانی چون مرحوم دکتر حسین عمومی و علی‌اصغر شاه‌زیدی استفاده کرد. او تاکنون با گروه‌های متعددی فعالیت داشته که از جمله آنها می‌توان به گروه خورشید (مجید درخشانی)، همنوازان شیدا (محمدرضا لطفی)، ارکستر ملی ایران (فرهاد فخرالدینی)، هم آوایان (حسین علیزاده) و گروه ادیب (که خود وی پایه‌گذار آن است) اشاره کرد.