آلبوم سرود طلایه داران منتشر شد

برای نخستین بار و از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان؛

به گزارش موسیقی کوک به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، آلبوم سرود طلایه داران که به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان کشور تولید شده است، در ۹ قطعه با اشعاری از میلاد عرفان پور، محمد جواد الهی پور و وحید خزایی به مخاطبان ارائه می شود.

آهنگسازی قطعات این آلبوم نیز بر عهده احسان جوادی، داوود نعمتی و مجتبی جوادی بوده است.

مسعود شاکر تهیه کننده این آلبوم موسیقایی توضیح داد: تلاش کردیم مضامین دینی، دانش آموزی و تشکیلاتیمان را به زبان هنر بیان و عرضه کنیم چه آنکه جای تصریح ندارد که تاثیرگذاری آثار هنری بسیار بیشتر از زبان آموزشی ساده است.

مضامینی مانند احترام به آموزگار، کتابخوانی، نقش دانش‌آموزان در گام دوم انقلاب اسلامی، ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی از جمله محورهای مفهومی این آلبوم است. ضمن آنکه برخی محورهای تشکیلاتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان نظیر آیه سال نیز در این آلبوم گنجانده شده است.

او در معرفی اعضای گروه این آلبوم گفت: از سال گذشته با مشارکت بیش از ۴۰ تن از دانش‌آموزان متوسطه اول عضو انجمن اسلامی فعالیت کار سرود را آغاز کردیم که به مرور به یک گروه ۳۰ نفره رسیدیم و از دهه فجر ۹۷ به اجرای سرودهای تولیدی گروه طلایه داران را به صورت رسمی آغاز کردیم.

تهیه کننده این آلبوم در پایان یادآور شد: تعدادی از تولیدات ما در حال تصویرسازی و تبدیل شدن به نماهنگ است که طبق هماهنگی‌های صورت گرفته این نماهنگ‌ها روی آنتن رسانه ملی خواهد رفت.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان، تولیدات هنری نظیر سرود، نماهنگ و گروه‌های نمایشی را در سراسر کشور توسط دانش‌آموزان انجمن اسلامی شکل داده که گروه سرود طلایه داران یکی از آنهاست.