آلبوم «شهر جادو» منتشر شد

آلبوم «شهر جادو» منتشر شد

موسیقی کوک| آلبوم «شهر جادو» به آهنگسازی امین همایی و خوانندگی علیرضا برنجیان مشتمل بر شش اثر موسیقایی با اشعار احسان افشاری در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

«شهر جادو» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در بازار موسیقی است که با اشعار احسان افشاری، آهنگسازی امین همایی و خوانندگی علیرضا برنجیان به تازگی منتشر شده‌اند.

اجرا و نوازندگی این اثر بر عهده ارکستر «ویرتوزهای» اوکراین، میکس و مسترینگ توسط امید اصغری، ضبط وکال در استودیو پاپ و گرافیک اثر توسط ناصر نصیری صورت گرفته است.

«شهر جادو»، «پیش از مه»، «خاتون غزل»، «زمان نمی‌رود به عقب»، «آسیمه سر» و «قایقی در کویر» اسامی قطعات مختلف آلبوم «شهر جادو» هستند.

احسان افشاری شاعر این آلبوم به بهانه انتشار «شهر جادو» نوشته است: «در شتاب اجتناب ناپذیر زندگی مدرن آهستگی به مفهومی از یاد رفته می‌ماند. گویی ما فرصت تماشا و شنیدن در هزارتوی تصاویر و اصوات در هم از کف داده‌ایم. عمق و پرسپکتیوی در کار نیست. می‌بینیم، می‌شنویم و فراموش می‌کنیم. بی‌آنکه در نسبت زیبایی شناسانه‌ای با امر هنری قرار بگیریم.

شهر جادو بی‌آنکه مدعی با مدافع رویکردی منحصر به فرد در حوزه شعر و موسیقی باشد، تلاشی است در جهت اهمیت بخشیدن به مفاهیم بنیادین آهستگی و عمق.

اشعار این مجموعه بر اساس ملودی و تنظیم‌های شنیدنی امین همایی نوشته و پرداخته شده و علیرضا برنجیان در ایستگاهی تازه از فعالیت‌های هنری خود، آنچه در نتیجه همکاری با استاد حسین علیزاده، علی قمصری و ممارست‌ها شخصی کسب کرده به زیبایی و پختگی عرضه داشته است.»

پیش از این علیرضا برنجیان در آلبوم علی قمصری آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی با عنوان «صنم ناهنجار» به خوانندگی  پرداخت. آلبوم «صنم ناهنجار» که قطعات منتشر شده در آن با استفاده از اشعار رضا افشاری و میکس و مستر آن توسط مصباح قمصری انجام گرفته بود از چهارم اسفند ماه شنیدنی شد.