آلبوم چاوشی با بحر تفکر می‌آید

بعد لغو انتشار «بی‌نام» در تاریخ مقرر؛

موسیقی کوک| انتشار جدیدترین آلبوم «محسن چاوشی» که قرار بود پنجم آذر ماه روانه بازار شود، به تأخیر افتاد. به تازگی تیم تهیه و تولید این آلبوم در اطلاعیه‌ای توضیحاتی را درباره علت تأخیر در انتشار آلبوم چاوشی اعلام کرده‌اند.

این اثر، همانند اثر قبلی محسن چاوشی، باز هم با حواشی گوناگونی همراه بود و قرار است با عنوان «بی‌نام» و به تهیه‌کنندگی «هادی حسینی» به بازار عرضه شود. در اطلاعیه تیم تهیه و تولید آلبوم بی‌نام این‌طور نوشته شده است:

«ای که گفتی مرو اندر پی خوبان زمانه

ما کجاییم در این بحر تفکر تو کجایی

تیم تهیه و تولید آلبوم «بی‌نام» با احترام به مخاطبین فهیم آثار محسن چاوشی و مردم عزیز ایران با توجه به مسائل پیش‌آمده طی روزهای اخیر، تصمیم گرفت انتشار آلبوم را به زمان و احوال بهتری موکول کند.

نیازی به تکرار و یادآوری نیست که محسن چاوشی برای طرفداران و مخاطبین خود همیشه عشق و احترام فراوان قائل بوده و به‌احترام و خواست شما قطعه‌ «بحر تفکر» به آلبوم اضافه شده است.

اخبار و اطلاعات مربوط به آلبوم و زمان دقیق انتشار به زودی صرفاً از طریق مجاری رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

پیش‌ازاین قرار بود آلبوم جدید محسن چاوشی با نام «قمارباز» روانه بازار موسیقی شود.

بعد از مسائل و چالش‌هایی که درروند دریافت مجوز انتشار قطعه‌ای با همین نام در آلبوم پیش آمد، چاوشی تصمیم به انتشار آلبوم جدیدش با عنوان بی‌نام بگیرد؛ اتفاقی که تقریباً مشابه آن برای آلبوم ابراهیم هم رخ داد اما به‌هرحال آن مجموعه هم با تغییرات مختصری سال گذشته به بازار عرضه شد.