آلنام با مسعود امیرسپهر به وحدت می‌رسد

28 دمی‌ماه؛

موسیقی کوک| آلنام با مسعود امیرسپهر به وحدت می‌رسد. به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، ارکستر «آلنام» از مجموعه‌های فعال حوزه موسیقی کلاسیک و موسیقی ایرانی تازه‌ترین کنسرت خود را  ساعت ۲۱:۳۰ روز شنبه ۲۸ دی با اجرای قطعاتی از موسیقی آذربایجان در تالار وحدت برگزار می‌کند.

در این کنسرت که با عنوان «شب موسیقی آذربایجان» روی صحنه می‌رود، وحید علی‌پور رهبر ارکستر و مسعود امیرسپهر به‌عنوان خواننده حضور دارند.

«ساری گلین»، «قالالی»، «قیزلارین رقصی»، «سولوی قارمون»، «سنده قالماز»، «آذربایجانیم» ازجمله قطعاتی هستند که در این کنسرت پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

در این اجرا، کنسرت مایستر دانیال جورابچی، نوازنده پیانو علی موسوی، نوازنده کمانچه محمدرضا عرفانی و نوازنده قارمون احسان اسدالهی حضور دارند.

۹ تیرماه هم کنسرت آذربایجانی ارکستر آلنام به رهبری وحید علی‌پور و خوانندگی ودود مؤذن‌زاده در تالار وحدت برگزار شد.

در آن کنسرت ودود مؤذن‌زاده پیکرتراش، نقاش و خواننده برای چندمین بار با وحید علی‌پور رهبر ارکستر جوان همکاری کرد. علی‌پور و مؤذن‌زاده از سال ۹۴ همکاری خود را آغاز کردند و چندین کنسرت موسیقی آذربایجانی با ارکستر تبریز و ارکستر فیلارمونیک باکو به روی صحنه بردند.

وحید علی‌پور ارکستر آلنام را از بهار ۹۸ باهدف شناساندن موسیقی آذربایجانی به دوستداران موسیقی تأسیس کرد. او پیش‌ازاین ارکستر فیلارمونیک باکو را در سال ۹۴ تشکیل داد.