«کمان ابرو»ی اشرف‌زاده شنیدنی شد

با آهنگسازی این خواننده

موسیقی کوک| حجت اشرف زاده خواننده شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان، اثری تازه را در قالب یک تک آهنگ و تحت عنوان کمان ابرو تقدیم مخاطبان و هوادارانش کرده است.

این اثر را اشرف زاده بر ترانه ای از امید صباغ نو آهنگسازی کرده و تنظیم، میکس و مسترینگ آن را کمال صداقت بر عهده داشته است.

همچنین مجتبی تقی پور (گیتار) و مجید مظاهری (کمانچه)، به عنوان نوازنده در اجرای قطعه به هنرنمایی پرداخته و مرتضی ساعتچی (عکاس) و میلاد میری (طراح) دیگر همکراان مجموعه بوده اند.

شایان ذکر است که تک آهنگ «کمان ابرو» با صدای حجت اشرف زاده، هم اکنون آماده شنیدن است و علاقمندان می توانند این اثر را در صورت تمایل دانلود نمایند.

بیوگرافی حجت اشرف زاده

حجت اشرف‌ زاده متولد ۱۳۵۸ در نیشابور، خواننده سبک پاپ است.

اشرف‌زاده در کودکی با لحن‌ها و آواهای موسیقی ایرانی نزد پدر آشنا شد. ردیف آوازی را نزد رضا شاکری در نیشابور و صداسازی را نزد حمیدرضا نوربخش آموخت. همچنین مدتی از راهنمایی‌های محمدرضا شجریان استفاده کرد و با فنون آوازی و ردیف تحلیلی آواز ایران در سال ۱۳۸۵ نزد محمدرضا لطفی آشنا شد. همچنین فنون تصنیف‌خوانی و هم‌آوایی را از محسن نفر و پرویز مشکاتیان آموخت. اشرف‌زاده کارشناس نرم‌افزار است.

 

پیوند عاشقان حجت اشرف زاده,بیو گرافی سید حجت اشرف زاده

 

آلبوم «ماه ماهی» با صدای «حجت اشرف زاده» در صدر جدول فروش فروشگاه های معتبر موسیقی در کشور قرار گرفت و بسیاری از فروشندگان فروشگاه ها هم با توجه به ناشناس بودن این اثر و خواننده اش، از این بابت اظهار تعجب کرده بودند.

ماجرا هم از این قرار بود که قطعه «ماه و ماهی» به صورت اینترنتی منتشر شده بود و برخی شبکه های ماهواره ای پس از پرطرفدارشدن این قطعه در فضای مجازی با ساختن برخی ویدئوها روی این قطعه و پخش آن باعث شدند سر و صدای این اثر بیشتر و بیشتر شود و همین روند به مرور موجب همه گیری و استقبال از این قطعه و متعاقبا آلبوم «ماه و ماهی» شد.

حجت اشرف زاده ازدواج کرده و متاهل است ، همسر حجت اشرف زاده اهل قزوین است.