آهنگ جدید سینا سرلک با نام سراب منتشر شد

موسیقی کوک|  تک آهنگ «سراب» به آهنگسازی علی خدابنده لو و آواز سینا سرلک، پس از دریافت مجوز ارشاد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان، سینا سرلک، خواننده موسیقی پاپ تازه ترین اثرش را در همکاری با علی خدابنده لو تقدیم مخاطبان کرده که این اثر «سراب» نام دارد.

این اثر بر ترانه ای از محمدخدابنده لو توسط علی خدابنده لو آهنگسازی و تنظیم‌ شده است. نوازندگانی که در اجرای این تک آهنگ با مجموعه همکاری داشته اند عبارتند از بهروز میرزایی (گیتار) و علی نعمتی (ویولن). همچنین میکس و مستر را محمدرضا امیری و طراحی کاور را حامد همت بر عهده داشته اند.

شایان ذکر است که تک آهنگ «سراب» با صدای سینا سرلک، هم اکنون آماده شنیدن است و علاقمندان می توانند این اثر را بصورت آنلاین از «موسیقی ایرانیان» شنیده و در صورت تمایل دانلود نمایند.

 

سینا سرلک خواننده ونوازنده خوب کشورمان درآبان ماه سال ۱۳۶۱ در الیگودرز به دنیا آمد.

تحصیلات سینا سرلک

وی فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا از دانشگاه تهران است .

او یکی از شاگردان برجسته استاد محمدرضا شجریان می باشد، موسیقی را از دوران کودکی زیر نظر پدر و با ملودی های بختیاری شروع کرده است .

سینا سرلک شهرزاد

 

وی در چند قطعه از آهنگهای سریال شهرزاد نیز به همراه محسن چاوشی به عنوان همخوان حضور داشته است که توانست در شناخته شدن او بیشتر کمک کند .

البته وی پیش از این دو تیتراژ دیگر برای تلویزیون و به تازگی هم تیتراژ فیلم زیر سقف دودی را خوانده است .