آهنگ جدید علی زندوکیلی برای «آقازاده» منتشر شد

علی زندوکیلی

موسیقی کوک|  علی زندوکیلی که پیش از این قطعات «آخرین آواز» و «فصل پریشانی» را برای «آقازاده» با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی خوانده، قطعه جدید «نقاب» را برای سریال «آقازاده» آماده کرده است.

علیرضا افکاری موسیقی این قطعه را با شعری از حسین غیاثی ساخته است و فردا ۱۴ آذر همزمان با انتشار قسمت ۲۴ سریال از آن رونمایی خواهد شد.

«آقازاده» هر هفته جمعه ساعت ۱۲ در پلتفرم‌های وی‌اودی و روز‌های شنبه به صورت دی وی دی پخش می‌شود.

زندوکیلی فعالیت هنری خود را از هفت سالگی با نواختن تنبک و آواز همراه علی کلک (رشیدی) شروع کرد. سال ۱۳۷۷ به هنرستان موسیقی شیراز وارد شد و نواختن سنتور و پیانو را آموخت. سال ۱۳۸۱ به هنرستان موسیقی تهران راه پیدا کرد و با پایان تحصیلاتش، از همان هنرستان فارغ‌التحصیل شد.

او به همراه برادر خود، محمد زندوکیلی و میلاد ذبیحی گروهی با نام «زند بند» تأسیس کرد. این خواننده شیرازی، علاوه بر آن سابقه همکاری با گروه‌های دنگ شو، خموش، طلوع، نغمه کیمیا، شروند و گلبانگ را دارد و کنسرت‌هایی نیز به همراه این گروه‌ها برگزار کرده ‌است.

از جمله کارهای شاخص او می‌توان به تیتراژ مجموعه‌های دزد و پلیس، پژمان (آخر قصه)، شاهگوش (زهره) و زیر پای مادر (آخرین رؤیا) اشاره کرد. او زمستان ۱۳۹۲ آلبومی به نام «عبور از مه» را با اشعاری از حافظ، زهرا پناهی، حسین منزوی و وحشی بافقی در ۱۴ قطعه منتشر کرد.

علی زندوکیلی بهمن ۱۳۹۳ در اختتامیه جشنواره فیلم فجر به همراه مهران مدیری آهنگ‌های «ناردونه» و «رفتی» را به صورت زنده اجرا کرد که بسیار مورداستقبال قرار گرفت.

این خواننده جوان تا امروز، نزدیک به هفتاد قطعه را با صدای خود منتشر کرده که تعدادی از آنها بازخوانی یا همکاری مشترک با گروه‌های موسیقی بوده‌است.

در ادامه می‌توانید قطعه نقاب با صدای علی زندوکیلی را بشنوید: