آهنگ جنجالی سلنا گومز منتشر شد

موسیقی کوک| آهنگ جنجالی سلنا گومز منتشر شد. h, که در یکی دو سال اخیر به علت جدایی از جاستین بیبر و ازدواج بیبر و هیلی بالدوین سوژه رسانه‌ها بوده، پس از مدت‌ها آهنگ جدیدی منتشر کرد.

سلنا گومز آهنگ جدید خود با نام «تو را از دست دادم تا عاشقم شوی» (Lose You to Love Me) به همراه ویدئوی آن که را با آیفون پرو ۱۱ فیلم‌برداری شده است، با هواداران خودش به اشتراک گذاشت.

این آهنگ اولین تک آهنگ منتشر شده این بازیگر و خواننده در سال ۲۰۱۹ است.

او در بیانیه‌ای گفت: «این آهنگ الهام گرفته از بسیاری از اتفاقاتی است که از زمان انتشار آلبوم قبلی در زندگی من اتفاق افتاده است.

به نظرم مهم بود که این آهنگ را با دیگران به اشتراک بگذارم چرا که می‌دانم بسیاری می‌توانند با این واقعیت ارتباط برقرار کنند که راه شناختن خویشتن معمولاً راهی است که از ترس‌های فرد در زندگی شروع می‌شود.»

به گزارش ایندیپندنت، سلنا گومز در ادامه افزود: «می‌خواهم مردم امید پیدا کنند و بدانند از آخر این راه سربلند و قوی‌تر و بهتر از قبل بیرون خواهند آمد.»

سلنا گومز آهنگ «نمی‌توانم به اندازه کافی داشته باشم»  (I Can’t Get Enough) را پیش‌تر در سال جاری میلادی با بنی بلانکو منتشر کرد و در فیلم «مرده‌ها نمی‌میرند» (The Dead Don’t Die) جیم جارموش به ایفای نقش پرداخت.