آهنگ «عزیزتر» از محمدرضا چراغعلی منتشر شد

موسیقی کوک|   تک آهنگ «عزیزتر» با آهنگسازی و خوانندگی محمدرضا چراغعلی ، پس از دریافت مجوز ارشاد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

محمدرضا چراغعلی ، موزیسین و خواننده شناخته شده کشورمان تازه ترین اثرش را در قالب تک آهنگی با نام «عزیزتر» تقدیم مخاطبان کرده است.

این اثر را چراغعلی، بر ترانه ای از سجاد عزیزی آرام آهنگسازی کرده و شرکت طنین ترانه باربد، عهده دار انتشار این اثر بوده است.

شایان ذکر است که تک آهنگ «عزیزتر» با صدای محمدرضا چراغعلی، هم اکنون آماده شنیدن است وعلاقمندان می توانند این اثر را بصورت آنلاین از «موسیقی ایرانیان» شنیده و در صورت تمایل دانلود نمایند.

محمدرضا چراغعلی زاده‌ی ۲۹ فروردین ۱۳۵۱، موسیقی‌دان، آهنگساز و نوازنده پیانو اهل ایران است.[۱][۲] او از اواسط دهه هفتاد با بسیاری از خوانندگان جوان همکاری کرده و آثار زیادی را آهنگسازی و تنظیم کرده‌است.

از معروف‌ترین کارهای چراغعلی باید به آهنگسازی آلبوم «آخرین برگ» با صدای منوچهر طاهرزاده، آلبوم «پر پرواز» با صدای شادمهر عقیلی، آلبوم «هوای تو» و «صیاد» با صدای علیرضا افتخاری، آلبوم «حامی» با صدای حامی اشاره کرد.

محمدرضا چراغعلی بیشتر فعالیت خود را بر همکاری با خوانندگان جوان متمرکز کرده و نقش او در مطرح شدن خوانندگانی چون حامی و شادمهر عقیلی بی‌تاثیر نبوده‌است.