آهنگ محسن یگانه را عایشه‌گل می‌خواند

آهنگ محسن یگانه را عایشه‌گل می‌خواند

موسیقی کوک| «عایشه گل جوشکن» خواننده و بازیگر اهل ترکیه، آهنگ «بهت قول می‌دم» محسن یگانه را بازخوانی می‌کند. بر اساس گفته‌های «آرش حسینی» مدیر رسانه‌ای محسن یگانه، بعدازآن که موزیک ویدیوی «بهت قول می‌دم» با صدای او در یوتیوب میلیون‌ها بیننده را به خود اختصاص داد، پیشنهادهای خارجی فراوانی از سوی خوانندگان مختلف برای بازخوانی این آهنگ به محسن یگانه ارائه شد.

یگانه درنهایت تصمیم گرفت در قدم اول با عایشه گل جوشکن، خواننده و بازیگر ترکیه‌ای، همکاری کند. محسن یگانه در بازخوانی این آهنگ از سوی عایشه گل جوشکن به‌عنوان آهنگساز حضور داشته است. البته عایشه گل جوکشن در میان مردمان کشورش خواننده و بازیگری شناخته‌شده به‌حساب نمی‌آید و مردم کم‌کم دارند با او آشنا می‌شوند.

ایرانی‌ها اما او را با بازی‌اش در کنار پرویز پرستویی در فیلم سینمایی «مطرب» و البته با اجرای قطعه «این صدای منه» که این خواننده ترکیه‌ای در آن فیلم با شعری با مطلع «آخ بنیم جانم» می‌شناسند. او پیش‌ازاین قطعه «بر گیسویت ای جان» را که اثری خاطره‌انگیز با شعر ناصر رستگارنژاد، آهنگسازی عباس شاپوری و با صدای زنده‌یاد ویگن و بانو پوران بوده، بازخوانی کرده بود.

تنظیم مجدد «بهت قول می‌دم» را «محمد آبایی» انجام داده و تک‌نوازی گیتار آن را محسن یگانه اجرا کرده است. نسخه‌ی ترکی این آهنگ احتمالاً آخر همین هفته از رسانه‌های ترکیه‌ای منتشر خواهد شد. موزیک ویدیوی «بهت قول می‌دم» محسن یگانه تاکنون در سایت یوتیوب بیش از ۸۲ میلیون بازدید داشته است.