آواز همراه با بغض علی نصیریان در شب یلدا/ فیلم

موسیقی کوک| علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که شب یلدا مهمان برنامه “کتاب باز” با اجرای سروش صحت بود آوازی با شعر حضرت حافظ را اجرا و به مردم تقدیم کرد.

به مناسبت شب یلدا برنامه «کتاب باز» از علی نصیریان بازیگر، نویسنده و کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون به عنوان مهمان برنامه دعوت به عمل آورد در ادامه برنامه علی نصیریان غزلی از حافظ را خواند و در حین این آواز اشک در چشمانش حلقه زد. او در ادامه گفت؛ بعضی از اوقات کنترل از دستم در می‌رود و گریه‌ام می‌گیرد.
نصیریان صدای خوشی دارد و پیش‌تر نیز در برنامه‌های تلویزیونی آوازهایی در دستگاه‌های مختلف اجرا کرده بود. آواز علی نصیریان برای محمدعلی کشاورز یکی از ویدئوهایی بود که مورد استقبال قرار گرفت.

علی نصیریان در سال ۱۳۱۳ در شهر تهران به دنیا آمد او به عنوان یکی از چهره های ماندگار در زمینه بازیگری سینما و تلویزیون ایران شناخته می‌شود و توانست نشان درجه یک هنری را دریافت کند. همچنین او به عنوان بهترین بازیگر مرد توانست در جشنواره فیلم فجر نامزد و برنده سیمرغ بلورین شود.

برنامه کتاب‌ باز با محوریت ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی از شبکه نسیم پخش می‌شود و در چهار فصل گذشته توانسته با طرح مسائل گوناگون و ارجاع آن به امر دانش افزایی و رجوع به کتب مختلف ، در این حوزه سهم بسزایی را ایفا نماید. این برنامه با اجرای سروش صحت در سری پنجم مثل گذشته نگاهی حرفه ای به فعالان عرصه نشر وکتاب‌بازان دارد. کتاب باز با طرح مسائل تخصصی در چهارچوب برنامه توانسته مخاطبان خود را اقناع و تقویت نماید.

کتاب باز با تهیه کنندگی محمد رضا رضائیان و اجرای سروش صحت شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

آواز خواندن علی نصیریان در برنامه «کتاب باز» را در «موسیقی کوک» ببینید و بشنوید: