«آواهای طهران» منتشر می‌شود

ابراهیم مولایی خبر داد؛

موسیقی کوک| «آواهای طهران» به کارگردانی ابراهیم مولائی و تهیه‌کنندگی موسیقی ایرانیان با مشارکت و حمایت دبیرخانه ستاد راهبری مرکزی ساماندهی مشارکتهای اجتماعی در محلات شهر تهران، از شهریور ماه سال جاری تولید و منتشر می‌شود.

ابراهیم مولائی ایلخچی کارگردان هنری «آواهای طهران»، درباره جزئیات این برنامه گفت: موضوع این اثر تصویری، گفت‌وگو با هنرمندان عرصه موسیقی ایرانی است و فصل اول با عنوان «آواهای طهران» در ۱۲ قسمت تولید می‌شود و انتشار آن از طریق سایت موسیقی ایرانیان خواهد بود. هر یک از این گفت‌وگوها در یکی از سراهای محله شهر تهران صورت خواهد گرفت.

او با اشاره به مهمانانی که در فصل اول با آن‌ها گفت‌وگو خواهد شد، توضیح داد: در این ۱۲ قسمت با هنرمندان مختلف موسیقی جدی ایران از جمله آهنگسازان، خواننده‌ها و … که به صورت فعال در داخل و خارج از کشور در زمینه تولید موسیقی جدی ایران فعالیت دارند و کمتر تریبون رسانه‌ها در اختیارشان قرار گرفته است، به بحث خواهیم پرداخت.

کارگردان هنری «آواهای طهران»با اشاره به عوامل مختلف فعال در این پروژه گفت: تهیه‌کننده و انتشار دهنده «آواهای طهران»، سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان است. ستاد مدیریت محله شهرداری تهران هم با توجه به احساس وظیفه‌ای که در قبال مسائل فرهنگی و هنری از جمله موسیقی به خصوص در سطح محله های شهر تهران داشتند، در این زمینه ورود کردند و با سایت موسیقی ایرانیان همراه شدند.

مولایی درباره فعالیت‌های سایت موسیقی ایرانیان برای تولید این برنامه عنوان کرد: مدت‌هاست موسیقی ایرانیان به صورت جدی با هدف اعتلای موسیقی جدی ایرانی به شکل‌های مختلف فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد که آواهای طهران هم در ادامه همین مسیر هنری است و امیدوارم مورد قبول مخاطبان قرار بگیرد.