اجرای «در ناگهان» در خانه هنرمندان

موسیقی کوک|در پنجمین فستیوال شب‌های موسیقی در خانه‌ هنرمندان امیراشکان غلامی روز جمعه (۲۱ تیر ماه) کنسرت برگزار می‌کند.

امیراشکان به عنوان آهنگساز، خواننده و نوازنده‌ی گیتار به همراهی رضا تاج‌بخش (پیانو و کیبورد)، کسری سبکتکین (گیتار باس)، امین طاهری (درامز)، امیر راحتی (گیتار الکتریک) و میلاد مرادی (کمانچه) اجرای آلبوم‌های «پلاستیکا»، «در ناگهان» و «مسافران مردد» را اجرا می‌کنند.

امیر اشکان غلامی فعالیت خود را با نوازندگی شروع کرد و در بیشتر ساخته‌های او در فضای Soft Rock ، jazz و Fusion است.

«در ناگهان» نام چهارمین آلبوم از امیر اشکان غلامی است. آلبوم در ناگهان، چهارمین اثر رسمی از امیر اشکان غلامی است که در فضایی از موسیقی راک و در قالب ۸ قطعه به عناوین «کولی»، «دورادور»، «در این مه»، «حافظ»، «درخت»، «عبور»، «قریه» و «در ناگهان» به اجرا در آمده است.

امیر اشکان خواننده و آهنگساز راک فارسی است که پیش از این آلبوم‌های سایه ها، مسافران مردد و پلاستیکا از او به انتشار رسیده است. موسیقی اثر تازه او نیز مانند آثار قبلی اش راک است.

رضا عابدین‌زاده (ترانه‌سرا)، رضا تاجبخش (کیبورد)، کسری سبکتکین (گیتارباس) و علی باغفر (درامز) در این اثر همکاری داشته اند.

پیش از این او آلبوم‌های «سایه‌ها»، «پلاستیکا» و «مسافران مردد» را منتشر کرده است.

امیر اشکان غلامی در ماه خرداد سال ۱۳۶۱ در شهر مشهد به دنیا آمد. او از سال ۱۳۷۷ به نوازندگی گیتار پرداخت و حرفه ی خوانندگی را چند سال بعد از آن آغاز کرد.

گفتنی است  کنسرت آلبوم «در ناگهان» بناست در روز جمعه (۲۱ تیرماه) ساعت ۲۰ در سالن استاد جلیل شهناز خانه‌ی هنرمندان برگزار شود.