شهرام و حافظ ناظری به تور کانادا رفتند

تور کنسرت های ناظری‌ها آغاز شد؛

به گزارش کوک موزیک، حافظ ناظری خواننده موسیقی ایرانی تور کنسرت های کانادا را با همراهی پدرش شهرام ناظری آغاز کرد.

حافظ ناظری به همراه پدرش شهرام ناظری و گروه «ناگفته» تور کنسرت های کانادا را از روز ۲۱ مهر ماه آغاز کرد. این خواننده روزهای ۲۱ مهر در اتاوا، ۲۲ مهر در مونترال کنسرت‌هایی را برگزار کرد.

به نقل از ویکی‌پدیا،  ناگفته  نام آلبومی است  به آهنگسازی حافظ ناظری فرزند شهرام ناظری که سال ۲۰۱۴ منتشر شده است.

به گفته حافظ ناظری این آلبوم بخش اول پروژه سمفونی رومی است و در این آلبوم حافظ ناظری موسیقی شرق و غرب را ترکیب کرده است.

در این اثر هنرمندان مطرحی حضور داشته‌اند که در کل برنده ۳۸ جایزه معتبر جهان از جمله گرمی شده‌اند. ذاکر حسین، گلن ولز و مت هایموویتز از جمله موسیقی دانان مطرحی هستند که در این آلبوم حضور داشته‌اند. حافظ ناظری به گفته خودش برای ساخت این آلبوم حدود ۱۰ سال وقت صرف کرده است.

یکی دیگر از گفته‌های حافظ پورناظری درباره این آلبوم آن است که  بعد یازدهم یا همان ناگفته  که از کمپانی سونی منتشر شد، سریع جایگاه خود را در مجامع بین‌المللی موسیقی پیدا کرد و توانست نظر بسیاری از مخاطبان را در بیرون از مرزهای ایران جلب کند. همچنین توانست در سایت اینترنتی بیلبورد که یک از معتبرترین سایت‌های ارزشگذاری موسیقی به شمار می‌آید، در بخش کلاسیک در رده‌های اولیه این رتبه‌بندی در جدول بیلبورد قرار بگیرد.

شهرام و حافظ ناظری در روزهای ۲۹ مهر در تورنتو و ۵ آبان در کلگری و ۶ آبان در ونکوور تور کنسرت «ناگفته» را برگزار می کنند.