اجرای مشترک جنیفر لوپز و شکیرا

اجرای مشترک جنیفر لوپز و شکیرا

موسیقی کوک|  جنیفر لوپز و شکیرا، دو هنرمند سرشناس موسیقی جهان، قرار است در وقت استراحت بین دو نیمه سوپر بول ۲۰۲۰ به صورت مشترک موسیقی اجرا کنند.

این ستارگان موسیقی که از دهه ۹۰ میلادی آلبوم‌هایی را به زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی منتشر کرده‌اند، در تاریخ ۲ فوریه سال ۲۰۲۰ (۱۳ بهمن ۱۳۹۸) در استادیوم ورزشی هارد راک در میامی گاردنز ایالت فلوریدا هنرنمایی خواهند کرد.

لوپز و شکیرا، این خبر را در روز پنجشنبه در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند. این دو، عکسی را در توئیتر پست کرده‌اند که آن‌ها را در کنار هم نشان می‌دهد. جنیفر لوپز نوشته است: می‌رویم که دنیا را شعله‌ور کنیم.

لوپز و شکیرا هر دو در طول سال‌ها ترانه‌ها و آلبوم‌های پرفروش زیادی داشتند و نام هر دو در جدول موسیقی پاپ و لاتین مرتباً ظاهر شده است. شکیرا، خواننده کلمبیایی لبنانی‌تبار، در سال ۲۰۱۰ آهنگ رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ (در آفریقای جنوبی) به نام واکا واکا (این بار نوبت آفریقا است) را خواند.

جنیفر لوپز خواننده آمریکایی پورتوریکوئی تبار هم در مراسم گشایش جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ در برزیل آواز خواند.

شکیرا در پیامی تویتری نوشت: هیچ‌چیز بزرگ‌تر از این نیست! من از حضور در سوپر بول بسیار هیجان زده‌ام. جرارد پیکه بازیکن بارسلونا پس از شنیدن خبر اجرای مشترک شکیرا و جنیفر لوپز در سوپر بول برای همسرش پیام تبریکی فرستاد. او در توییتر برای شکیرا نوشت:  بسیار هیجان زده‌ام و به تو افتخار می‌کنم! تو شماره یک هستی!

شکیرا و جنیفر لوپز در نیمه سوپر بول (مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی در قهرمانی لیگ فوتبال ملی آمریکا بالاترین سطح حرفه‌ای فوتبال آمریکایی در جهان است.‌ این بازی اوج فصل رقابت‌های لیگ فوتبال آمریکا است که در اواخر تابستان سال میلادی آغاز می‌شود.) که یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی سال است، اجرا می‌کنند.

لیگ ملی فوتبال [امریکایی] در روز پنج‌شنبه تأیید کرد که هر دو خواننده در روز ۲ فوریه ۲۰۲۰ در ورزشگاه هارد راک در شهر میامی گاردنز ایالت فلوریدا به روی صحنه خواهند رفت.

جنیفر لوپز تازه از نقش‌آفرینی مثال زدنی در فیلمی به نام شیادان (Hustlers) می‌آید که در سپتامبر ۲۰۱۹ به روی پرده رفت و او نقش یک رقاص را در آن  بازی می‌کند که به شیادی و دزدی از مشتریان ثروتمند وقتی مست یا تحت تأثیر مواد هستند، دست می‌زند.

او با پوشیدن لباس سبز معروفش از جوایز سال ۲۰۰۰ گرمی، در هفته مد میلان در برنامه ورساچی، سروصدای زیادی به پا کرد. این لباس در آن زمان، سرمنشا خلق ویژگی جست و جوی تصاویر در گوگل شد.

شکیرا آخرین آلبوم خود با نام «آل دورادو» را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد و فیلم کنسرت خود از همین تور را در تاریخ ۱۳ نوامبر منتشر خواهد کرد.

جنیفر لوپز در بیانیه‌ای گفت: «برای به نمایش گذاشتن توانایی ما دختران روی بزرگ‌ترین صحن دنیا سر از پا نمی‌شناسم.»

شکیرا هم این موقعیت را «آرزوی واقعی امریکایی» نامید و قول داد «بهترین اجرای زندگی‌اش» را در این روز به ارمغان آورد.