اختتامیه جشنواره «پیامبر مهربانی» برگزار می‌شود

اختتامیه جشنواره «پیامبر مهربانی» برگزار می‌شود

موسیقی کوک| آیین اختتامیه جشنواره موسیقی «پیامبر مهربانی» جمعه ۲۴ آبان ساعت ۱۸ با اجرای چهار گروه موسیقی از نواحی ایران، در باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

جشنواره موسیقی «پیامبر مهربانی» از جمله برنامه‌های «بهار مهربانی» است که به همت مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری و همزمان با هفته وحدت با اجرای موسیقی از سوی گروه‌هایی از استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان، لرستان، خراسان، بوشهر، گیلان و گلستان برگزار می‌شود.

اجرای این گروه‌های موسیقی از ۲۰ تا ۲۴ آبان در فرهنگ‌سراهای ملل، خاوران، ولاء و باغ موزه قصر، برگزار می‌شود و ۶ گروه موسیقی در ۴ روز ۲۰ کنسرت از موسیقی اقوام ایران را اجرا می‌کنند.

علاقه‌مندان برای حضور در آیین اختتامیه جشنواره موسیقی «پیامبر مهربانی» می‌توانند جمعه ۲۴ آبان ساعت ۱۸ به باغ موزه قصر به نشانی خیابان شریعتی، خیابان پلیس مراجعه کنند.

سا گذشته این جشنواره که به صورت بین‌المللی برگزار می‌شد، بعد از یک سال توفق دوباره کار خودش را از سر گرفت اما به نظر می‌رسد امسال این جشنواره تنها در سطح ملی برگزار می‌شود و دیگر خبری از گروه‌های خارجی در آن نیست.

سومین جشنواره بین‌المللی پیامبر مهربانی در قالب مجموعه برنامه‌های «بهار مهربانی» پارسال با حضور کشورهای ترکیه، آذربایجان، عراق، گرجستان و افغانستان و هنرمندان پنج استان کردستان، سیستان و بلوچستان، لرستان، خراسان، بوشهر برگزار شد.