ادامه فعالیت‌های ارکستر سمفونیک «آوام» پس از کرونا

علی اوجی خبر داد؛

موسیقی کوک| فعالیت‌های ارکستر سمفونیک «آوام» پس از دوران کرونا و با شروع دوباره اجراهای موسیقی از سر گرفته می‌شود.

این خبر را «علی اوجی»، تهیه‌کننده ارکستر سمفونیک آوام داده است. او اعلام کرد که طی حدوداً یک سال اخیر که از تعطیلی اجباری کنسرت‌های موسیقی به دلیل شیوع ویروس کرونا می‌گذرد، برنامه‌ریزی‌ها برای فعالیت‌های ارکستر سمفونیک آوام متوقف نشده بود.

این ارکسترسمفونیک خصوصی با رهبری «سینا خیرآبادی» و تهیه‌کنندگی علی اوجی و حمایت «آرمان مرادی» در سال‌های اخیر چندین کنسرت را روی صحنه بردند. امروز هم دقیقاً یک سال از آخرین کنسرت سمفونیک آوام می‌گذرد که در آن برنامه آثار گوستاو مالر و پرایزنر اجرا شد. چندی پیش هم سینا خیرآبادی هم در مصاحبه‌ای، نگاه مالر به موضوعِ مرگ را یکی از اهداف انتخاب این رپرتوار اعلام کرد ولی تاکید کرد که همزمانی این کنسرت و اتفاقات سال گذشته، به طور کاملا ناخواسته بوده است.

یکی از اتفاقات آخرین کنسرت ارکسترسمفونیک آوام هم واکنش جالب پرایزنر نسبت به اجرای آثارش بود. این آهنگساز سرشناس مدتی پس از آن کنسرت در پستی از هنرمندان و عوامل برگزاری آن اجرای ارکستر سمفونیک آوام قدردانی کرد.

چندی پیش هم سینا خیرآبادی هم در مصاحبه‌ای، نگاه مالر به موضوعِ مرگ را یکی از اهداف انتخاب این رپرتوار اعلام کرد ولی تاکید کرد که همزمانی این کنسرت و اتفاقات سال گذشته، به طور کاملا ناخواسته بوده است