ادل و بیانسه با هم خواندند

ادل و بیانسه با هم خواندند

موسیقی کوک| بر اساس سخنان رایان تدر، عضو اصلی گروه وان ریپابلیک، ادل و بیانسه ترانه جدیدی را با هم اجرا کرده‌اند.

تدر در گفت‌وگو با ایستگاه رادیویی زد ۱۰۰ نیویورک مدعی شد که این دو ابر ستاره موسیقی پاپ  در این ترانه مشارکت داشته‌اند و قرار است این ترانه در آلبوم آینده‌ گروه وان ریپابلیک به نام «انسان» منتشر شود.

بر اساس مطلبی که ایندیپندنت منتشر کرد است، تدر می‌گوید کریس مارتین آوازخوان گروه کلدپلی نیز با تک‌نوازی پیانو در اجرای این ترانه مشارکت دارد. تدر در این باره جزئیات بیشتری در اختیار رسانه‌ها قرار نداد و از همین رو برخی از کاربران رسانه‌های اجتماعی می‌گویند، این حرفش شوخی بوده است.

ادل پس از ترانه «آب زیر پل» که در سال ۲۰۱۶ روانه بازار کرد و جزئی از سومین آلبومش به نام «۲۵» بود، تک ترانه دیگری منتشر نکرده است.

این خواننده‌ بریتانیایی از آن پس خیلی کم در انظار عمومی ظاهر شد تا در میان هوادارانش شایعه شود که دارد روی ترانه جدیدش کار می‌کند.

تازه‌ترین آلبوم بیانسه ترانه‌های نسخه بازسازی شده کارتون «شیر شاه» است که خودش آن را تولید و تنظیم کرده است.

انتشار آلبوم بیانسه همزمان با اکران«شیر شاه» ؛ همزمان با اکران فیلم Lion king یا «شیر شاه» موزیک ویدئوی جدیدی از بیانسه خواننده مشهور آمریکایی منتشر شد که در عرض مدت کوتاهی میلیون‌ها بیننده در شبکه های اجتماعی داشت.

Sprit یا «روح» یکی از قطعات موسیقی فیلم شیر شاه محصول شرکت دیزنی است که اکران جهانی آن از ۱۹ ژوئیه آغاز شد.

بیانسه علاوه بر خوانندگی در «شیر شاه» از صدا پیشه‌های فیلم هم هست.

او از آهنگ اسپریت در آلبوم جدیدش نیز استفاده کرده است، مجموعه ای به نام The Gift یا «هدیه» که با الهام از فیلم شیر شاه و با همراهی ستاره‌های بزرگی چون جی زی، چایلدیش گامبینو، فارل ویلیامز، کندریک لامار و تیرا واک ضبط شده است.