ادل و نیکی میناژ همکاری می‌کنند

موسیقی کوک| نیکی میناژ تأیید کرد که در آلبوم چهارم ادل حضور دارد. او گفت همراه با ادل برای ترانه‌ مشترک‌شان، نماهنگ ضبط کرده‌اند.

میناژ در یک مراسم نمایش به‌پوشی در لس آنجلس شرکت داشت و گفت از او قول گرفته شده بود که درباره‌ این همکاری چیزی نگوید اما نمی‌خواهد در این باره ساکت بماند.

خبرگزاری اینترتینمنت‌ تونایت از میناژ پرسید آیا با ادل کار می‌کند یا نه، و او پاسخ داد: « بله، بله، بله و بله، هورا!»

میناژ که مدتی قبل خبر از خداحافظی از عرصه موسیقی داده بود، فاش کرد که با این خواننده کار کرده و گفت: ادل از من قول گرفته و من اجازه ندارم چیزی بگویم [اما] دارم با او همکاری می‌کنم و یک نماهنگ هم ضبط کرده‌ایم و چه ترانه‌ معرکه‌ای هم شده.

به گزارش ایندیپندنت، این ترانه اولین همکاری ادل با هنرمندی دیگر از سال ۲۰۰۹ به این طرف است. آن سال در ترانه‌ «آب و شعله» همراه با دنیل مریودر ظاهر شد.

ادل در سال ۲۰۱۶ خود را طرفدار میناژ اعلام کرد و در جریان حضورش در برنامه‌ خودرو‌خوانی (Carpool Karaoke) به مجری‌گری جیمز کوردن نسخه‌ای دقیق و درست را از ترانه‌ جنجالی میناژ درباره‌ آهنگ «هیولا»ی کانیه وست اجرا کرد.

در ماه می، ادل در اینستاگرامش نوشت آلبوم چهارم‌اش در راه است؛ آلبومی که در آن از تولد ۳۱ سالگی‌اش می‌گوید.

او نوشت: ۳۱ سالگی خیلی برایم باشکوه است و می‌خواهم امسال را برای خودم باشم. برای اولین بار در طول این دهه از عمرم، می‌خواهم جهان پیرامونم را حس کنم و یک بار هم که شده سرم را بالا بیاورم.

اوایل این ماه رایان تدر مجبور شد شایعات را درباره آلبوم آینده‌اش با وان ریپابلیک و با حضور بیانسه، ادل و کریس مارتین در یک ترانه تکذیب کند. او ادعا کرد خبر آمدن چنین ترانه‌ای به بازار از سوی او شوخی محض بوده است.