«ادیسه» منتشر می‌شود

اولین آلبوم گروه «لمونویز»؛

موسیقی کوک| آلبومِ «ادیسه» منتشر می‌شود. این اثر اولین آلبوم گروه مشهدی و جوان لِمونویزاست که با عنوان اُدیسه پس از دو سال رونمایی می‌شود. آثار گروه چهار نفره‌ لِمونویز در زیرشاخه‌هایی از راک دسته‌بندی می‌شود.

آن‌ها سعی کردند در آلبوم اُدیسه ترکیبی از موسیقی ایندی، فانک، پانک و حتی الکترونیک ارائه دهند. آلبوم اُدیسه هشت قطعه دارد و تمام ترانه‌ها فارسی هستند.

اعضای این گروه را، مصطفی حسینی (خواننده و گیتار الکتریک)، سینا کریمی (گیتار بیس و صدابردار)، ‌پارسا اسدزاده (سینتسایزر و خواننده)، ‌آرش ظریفیان (درامز و آرت وورک)، تشکیل می‌دهند.

آرش ظریفیان که در موسیقی «جریان فرعی» ایران بیشتر به عنوان طراح و گرافیست شناخته می‌شود، در رابطه با فعالیت گروه چنین می‌گوید: «شروع به‌کار گروه لمنویز در سال ۱۳۹۳ با موسیقی پانک اتفاق افتاد.

آن زمان، گروه نام دیگری داشت. یک تک آهنگ انگلیسی به نام «dream» هم منتشر کردیم. بعد از آن تصمیم گرفتیم فضای سنگین آثار را کمی تعدیل کنیم و مایه‌های فانک و الکترونیک را در آثار بیشتر کردیم.

پس از آن ساخت آلبوم «اُدیسه» را آغاز کردیم. مثل هر گروه مستقل دیگری تمام کارهای آلبوم را خودمان انجام دادیم بنابراین از ساخت استودیو گرفته تا ضبط، میکس، مستر و طراحی هویت بصری در گروه انجام شد.

حدود دو سال درگیر اخذ مجوز بودیم تا اینکه چند ماه پیش مجوزمان را گرفتیم.

این آلبوم هشت قطعه دارد که همگی فارسی هستند و بیشتر حال و هوای فانتزی با موضوعاتی مثل فرار و سفر دارد.»

آیین رونمایی این آلبوم پنجشنبه ۹ آبان ساعت ۱۸:۳۰ در آموزشگاه موسیقی شباهنگِ شهر مشهد برگزار می‌شود.