اردبیل؛ مقصد بعدی محمد معتمدی

اردبیل؛ مقصد بعدی محمد معتمدی

موسیقی کوک| تازه‌ترین اجرا از تور کنسرت‌ «حالا که می‌روی» با صدای محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی جمعه سیزدهم دی ماه در تالار فدک شهر اردبیل برگزار می‌شود.

این کنسرت‌ها با حمایت مرکز موسیقی «ماوا»؛ از نهادهای هنری زیر مجموعه سازمان هنری – رسانه‌ای «اوج» میزبان علاقه‌مندان موسیقی است.

آلبوم «حالا که می‌روی» از جمله آثار محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان است که در ۸ قطعه اجرا و تنظیم شده است.

این آلبومِ عاشقانه با آهنگسازی فرید سعادتمند و بر اساس اشعار محمد مهدی سیار از کتاب «رودخوانی» است که اسفند ماه سال گذشته با حمایت مرکز موسیقی «ماوا» در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

در این اثر قطعات «باور نمی کنی»، «دل‌های فروشی»، «حالا که می‌روی»، «نشانی»، «غم پنهان»، «آفرینش»، «کوچه انتظار» و «کجایی» قرار داشت و  در قالب نسخه دیجیتال آنلاین (با دو کیفیت معمولی و عالی) و دیجی پک در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

میثم مروستی، علیرضا دریایی، آتنا اشتیاقی، پوررنگ پورشیرازی، رضا تاجبخش، مسعود آرامش، میلاد بیضا، پریسا دلفانی، میلاد سعدی، حمید دلنوازی، آرین قیطاسی، مهرداد عالمی، آرش ناصرالمعمار

بهزاد رواقی، امیر فرهنگ اسکندری، فرشید سعادتمند، فرید سعادتمند، هومن نامداری، میلاد بیضا به عنوان نوازنده و علی مزیدی به عنوان تنظیم‌کننده گروه اجرایی آلبوم «حالا که می‌روی» را تشکیل می‌دادند.