از کنسرت شیراز تا انتشار «کوچه‌لر»

از کنسرت شیراز تا انتشار «کوچه‌لر»

موسیقی کوک|اعضای گروه رستاک برای اجرای کنسرت در تاریخ ۲۵ آذر، عازم شهر شیراز هستند. از سوی دیگر سه‌شنبه پیش رو یک قطعه از آلبوم پیش روی این گروه با نام «کوچه‌لر» در سایت بیپ تونز منتشر خواهد شد.

گروه رستاک در این کنسرت، منتخبی از آثار خاطره‌انگیز و به‌یادماندنی خود را به روی صحنه می‌برد و از یکی از آثار جدید خود نیز در این کنسرت رونمایی خواهد کرد.

رپرتوار این برنامه از موسیقی مناطق شیراز، آذربایجان، کردستان، گیلان، لرستان، بوشهر، خراسان، کرمان و … خواهد بود که از آلبوم‌های «بهار»، «میان خورشیدهای همیشه»، «سرنای نوروز» و «همه اقوام من» انتخاب شده‌اند.

گروه رستاک در این اجرا، به سرپرستی سیامک سپهری و خوانندگی فرزاد مرادی و بهزاد مرادی، با حضور اعضای همیشگی گروه؛ اکبر اسماعیلی پور، حامد بلندهمت، دینا دوستی، امید مصطفوی، مجید پوستی، پریسا اینانلو و یاسمن نجم‌الدین با مخاطبانش همراه می‌شود.

گفتنی است این برنامه در محل آمفی‌تئاتر دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در این کنسرت می‌توانند از طریق وب‌سایت shiraztic.ir بلیت حضور در این کنسرت را خریداری کنند.

از سوی دیگر، گروه موسیقی رستاک در نخستین گام از مراحل انتشار جدیدترین اثر خود، اولین قطعه از پروژه «در خانه-بی مرز» را به‌زودی روانه بازار موسیقی می‌کند.

گروه رستاک که برای اولین بار اثری را به‌صورت تک‌آهنگ منتشر خواهد کرد، این‌بار در قالب پروژه «در خانه-بی مرز» به موسیقی کشورهای همسایه ایران پرداخته است. قطعه «کوچه لر» برگرفته از یک ترانه قدیمی و محبوب آذربایجانی است که گروه رستاک با تنظیمی متفاوت، ضبط و آماده انتشار کرده است.

پروژه «در خانه – بی‌مرز» حاصل چندین سال مطالعه و تحقیق گروه رستاک درزمینه شناخت موسیقی کشورهای همسایه ایران است و گروه رستاک به پیشنهاد مخاطبان پرشمار خود در این کشورها، اقدام به طراحی و تولید این آثار کرده است.

«کوچه‌لر» اولین قطعه از این پروژه بین‌المللی است و انتشار سایر قطعات این مجموعه نیز به‌صورت تک‌آهنگ و در بازه‌های زمانی مشخص ادامه خواهد یافت تا در اختیار علاقه‌مندان داخل و خارج کشور قرار گیرد.

هواداران گروه رستاک در داخل کشور، برای شنیدن این اثر می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۶آذر به سایت beeptunes.com مراجعه و این قطعه را خریداری کنند و با دانلود مجاز این اثر، گروه رستاک را برای تولید آثار بعدی حمایت کنند.