اعتراف خواننده معروف به دزدی

اعتراف خواننده معروف به دزدی

موسیقی کوک| کامیلا کابیو؛ خواننده کوبایی آمریکایی پس‌ازاینکه اقرار کرد هنگام دیدار ماه گذشته خود چیزی را از کاخ کنزینگتون دزدیده، از شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون عذرخواهی کرد. این اقرار، واکنش خاندان سلطنتی را به دنبال داشت.

هنگام حضور در برنامه «صبحانه با گرگ جیمز» (Breakfast with Greg James) از رادیو یک بی‌بی‌سی خانم کابیو به یاد آورد که مجری برنامه به‌عنوان بخشی از مراسم «قهرمانان نوجوان رادیو ۱» به او گفته اگر جرئت می‌کند هنگام دیدار از کاخ مدادی را بدزدد.

خانم کابیو گفت: «و من گفتم آیا واقعاً این‌قدر جدی مرا به چالش دعوت می‌کنی؟ و وقتی آدم به چالشی جدی دعوت می‌شود نباید از زیر آن شانه خالی کرد؛ اگر من چیزی در زندگی یاد گرفته باشم، همین درس است. به همین دلیل، این کار را انجام دادم.»

به نقل از ایندیپندنت، به گفته خواننده آهنگ سنیوریتا، بعد از اینکه آقای جیمز، ماجرای این سرقت را به یکی از کارمندان کاخ خبر می‌دهد، خانم کابیو برای اینکه به دردسر نیفتد، مداد را در کیف مادرش قایم می‌کند.

این خواننده، علی‌رغم اصرار مادرش برای برگرداندن مداد، به او توضیح می‌دهد که به چالشی جدی دعوت شده و باید مداد را نگاه دارد.

کامیلا کابیو گفت: «بنابراین من هنوز آن مداد را دارم و خیلی از ویلیام و کیت معذرت می‌خواهم.

او توضیح داد: «شب گذشته نتوانستم بخوابم تا به این دزدی اقرار کردم و از عذاب وجدان خلاص بشوم.»

اقرار و معذرت‌خواهی این خواننده باعث واکنش توئیتری دوک و دوشس کمبریج شد. آن‌ها در حساب رسمی توئیتری‌شان پاسخ ویدئویی را که از سوی رادیو ۱ بی‌بی‌سی در توییتر منتشر شده بود، دادند.

پاسخ دوک و دوشس کمبریج تنها یک اموجی از جفتی چشم توییت بود که بیش از ۲ هزار لایک گرفت.

در پاسخ به این توییت هم آقای جیمز توییت کرد: «اوه اوه.»

ردوبدل این پیام‌های طنزآمیز باعث سرگرمی مردم در رسانه‌های اجتماعی شد و یکی از افراد آن را «لحظه تاریخ توییتر» توصیف کرد.