اعضای هیئت مدیره انجمن موسیقی خراسان جنوبی معارفه شدند

انجمن موسیقی خراسان:

موسیقی کوک| مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از اعضای هیئت مدیره قدیم انجمن موسیقی استان ، اعضای جدید را معارفه کرد.

جلسه هیئت مدیره انجمن موسیقی خراسان ظهر دوشنبه ۲۴ آذرماه ۹۹ برگزار شد.

ناصر نبی زاده در این جلسه با تاکید بر برگزاری منظم جلسات انجمن موسیقی، عنوان کرد: خراسان جنوبی از ظرفیت بسیار بالایی در این حوزه برخوردار است و فعالیت های این انجمن به توسعه موسیقی استان کمک شایانی خواهد کرد.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با خراسان جنوبی ، تصریح کرد: این انجمن باید چشم اندازی و عملکردی استانی داشته و تمام شهرستان های استان را مد نظر قرار دهد.

نبی زاده به شخصیت های برجسته ای که در حوزه  جنوبی فعالیت داشته اما در خارج از استان زندگی می کنند اشاره و اضافه کرد: انجمن موسیقی استان واسطی برای برقراری ارتباط این افراد با استان و استفاده از ظرفیت آن ها برای شکوفایی  جنوبی باشد.

وی پیشنهاد داد: در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا، انجمن برگزاری کلاس های آموزشی غیر حضوری و بهره گیری از فضای مجازی را مد نظر قرار دهد.

گفتنی است در این جلسه موضوعاتی همچون رایزنی با انجمن موسیقی تهران در خصوص رئیس پیشنهادی جنوبی و همچنین جابه جایی دفتر انجمن موسیقی از مکان فعلی به باغ سالار مطرح شد.