امیرعباس گلاب فرشته مرگ می‌شود

با ایفای نقش در «سلفی با دموکراسی؛

موسیقی کوک| امیرعباس گلاب خواننده پاپ کشورمان به فیلم «سلفی با دموکراسی» به کارگردانی علی عطشانی پیوست و قرار است نقش یک فرشته مرگ را در آن بازی کند.

گلاب همچنین قرار است تیتراژ پایانی «سلفی با دموکراسی» را نیز بخواند.

امیرعباس گلاب در سال ۱۳۸۷، تیتراژ سریال ستایش را با ترانه‌ای از علیرضا آذر، ملودی خودش و تنظیم سعید شمس اجرا کرد و همین تیتراژ باعث شهرت او شد. پس از پخش تیتراژ ستایش بود که امیرعباس گلاب شروع به پخش تک‌آهنگ‌های رسمی خود کرد، آهنگ‌هایی همچون قدم، خدایا کجایی و هوس کردم. در پی ساخت فصل دوم سریال ستایش امیرعباس گلاب باز هم به همکاری در این پروژه دعوت شد و تیتراژ فصل دوم این سریال را هم خواند.

او نهم مرداد ماه سال ۱۳۹۶ نخستین کنسرت خود را به رهبری مهیار رضوان در تهران برگزار کرد. امیرعباس گلاب در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ آلبوم «قله» را با ۱۴ ترک منتشر کرد. تنظیم‌کنندگان، نوازندگان، ترانه‌سرایان و آهنگسازان نامدار بسیاری در ساخت و انتشار این آلبوم شرکت داشتند.

ستار اورکی آهنگساز سریال ستایش درباره حضور امیرعباس گلاب برای خواندن تیتراژ پایانی آن سریال در مصاحبه‌ای، گفته بود: «…به تهیه‌کننده گفتم شما نباید تا این حد در حوزه من ورود کنید.

باید دست من را باز بگذارید تا بتوانم از خواننده‌ها تست بگیرم؛ این مسئله منجر به این شد که من فاز یک سریال «ستایش» را آهنگسازی کردم و حتی قسمت ۲۵ این سریال وقتی پخش می‌شد، قصد داشتم استعفا بدهم چون به شدت نسبت به این مسئله که بخواهند در یک مقطع خواننده‌ای را به من تحمیل کنم آلرژی دارم و اگر این اتفاق بیفتد، قطعاً پروژه را رها می‌کنم.

برایم فرقی هم نمی‌کند که کار برای چه کارگردانی است. سعید سلطانی هم کارگردان خوب و قابل احترامی بود ولی در عین حال بنده استعفا دادم و گفتم کار نمی‌کنم.خلاصه سعید مُطَلِبی (نویسنده)، سعید سلطانی و حسن ایوبی وساطت کردند و فاز یک سریال را تمام و سپس با آن گروه خداحافظی کردم.

در نهایت یک تیتراژ را بدون اجازه من ساختند و انتهای سریال گذاشتند. این سریال از ابتدا خواننده‌ای نداشت و حدوداً از قسمت ۳۰ بود که خواننده اضافه شد.»

«سلفی با دموکراسی» فیلمی درباره جانبازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس و داستان آن تقریباً در ادامه داستان فیلم «دموکراسی تو روز روشن» است. فیلم‌برداری این فیلم که با حجم زیادی از جلوه‌های ویژه ساخته خواهد شد، از ۱۰ مهرماه آغاز می‌شود. پیش از این پولاد کیمیایی، پژمان بازغی و آتیلا پسیانی به عنوان بازیگران این فیلم معرفی شده بودند.

عوامل فنی این پروژه عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: علی عطشانی، نویسنده: مسعود و امیرعلی احمدیان، جانشین تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار: سید محمد احمدی، مدیر فیلم‌برداری: محمود عطشانی، دستیار یک و برنامه‌ریز: امیر رونقی، مدیر تولید: سعید دلاوری، مشاور تهیه‌کننده: سید محمدتقی هاشمیان، صدابردار: محمد شاهوردی، طراح چهره‌پردازی: امید گلزاده.