امیریل ارجمند خواننده پروژه «سردار دل‌ها» شد

کامران همت‌پور مطرح کرد؛

موسیقی کوک| کامران همت پور تهیه‌کننده و ناشر شناخته شده موسیقی ضمن تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود بیان کرد: مشغول برنامه‌ریزی برای تولید یک پروژه ارکسترال هستیم که قرار است همزمان با سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیش روی مخاطبان قرار گیرد.

وی افزود: هم اکنون در مراحل پیش تولید این پروژه هستیم که طی آن امیریل ارجمند به‌عنوان آهنگساز و خواننده پروژه حضور خواهد داشت. این در حالی است که تصمیم داریم گفتگوهایی را با جناب علیرضا قزوه داشته باشیم که در صورت توافقات انجام گرفته بتوانیم از اشعار این شاعر شناخته کشورمان در اجرای اثر استفاده کنیم.

این پروژه نماهنگی منتشر می شود

این تهیه‌کننده و ناشر موسیقی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته، قراراست از این پروژه نماهنگی منتشر شود. البته برای اجرای همزمان اثر به صورت کنسرت مذاکراتی با بنیاد فرهنگی هنری رودکی به صورت ابتدایی انجام گرفته که اگر امکان این وجود داشته باشد بتوانیم از این پروژه اجرای زنده‌ای هم داشته باشیم که همه اینها منوط به ماجرای کرونا و بحث رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و البته برنامه‌ریزی بنیاد رودکی در این زمینه است که امیدوارم به سرانجام مثبتی برسد.

همت پور درباره سایر فعالیت‌های موسیقایی خود توضیح داد: اخیراً کار تدوین پروژه پژوهشی «صدسال تنبور» را نیز به اتمام رسانده‌ام که مبنای آن پژوهشی برای حوزه تنبورنوازی است که درباره جزییات آن به زودی خبرهای تازه‌ای را ارائه خواهم داد. این در حالی است که معتقدم این اثر می‌تواند در ردیف کارهای موثری قرار گیرد که می‌تواند در حوزه‌های پژوهشی موسیقی اقوام ایران مورد استفاده قرار گیرد.

که طی سال‌های اخیر با عنوان مدیر موسسه «آوای حنانه» آثار متعددی را در عرصه موسیقی تولید و منتشر کرده است.