«آوای حاء و سین» منتشر شد

به گزارش موسیقی کوک، هم‌زمان با فرارسیدن اربعین حسینی، آثار تعدادی از شاعران آیینی در قالب آلبوم شعر «آوای حاء و سین» منتشر شد.

«آوای حاء و سین» ۸ قطعه از اشعار آیینی شاعران برجسته‌ای، چون مرتضی امیری اسفندقه، سعید بیابانکی، ناصر فیض، محمود حبیبی کسبی، احمد بابایی، حافظ ایمانی، مجید لشکری و عمار موحد را در زمانی بالغ بر ۴۲ دقیقه برای مخاطبان روایت می‌کند.

روایت اشعار از زبان سراینده اثر، ویژگی ارزنده مجموعه شعر آوا است که در یک سال گذشته علاوه بر استقبال بی‌نظیر مخاطبان از آلبوم‌های مناسبتی این مجموعه، توانسته نظر بسیاری از شاعران آیینی و سرآمد کشور را به خود جلب کند.

حافظ ایمانی مدیریت هنری و محسن جلیلی نظارت بر ضبط و انتخاب موسیقی این آلبوم را در استودیو هلال عهده‌دار بودند و علاقه‌مندان می‌توانند جهت شنیدن و دریافت رایگان این آلبوم به نشانی اینترنتی www.madayeh.com مراجعه کنند.

در توضیح این آلبوم آمده است: «روایت اشعار از زبان سراینده اثر، ویژگی ارزنده مجموعه شعر آوا است که در یک سال گذشته علاوه بر استقبال مخاطبان از آلبوم‌های مناسبتی این مجموعه، توانسته نظر بسیاری از شاعران آیینی و سرآمد کشور را به خود جلب کند.»

«حافظ ایمانی» مدیریت هنری و «محسن جلیلی» نظارت بر ضبط و انتخاب موسیقی این آلبوم را در استودیو هلال به عهده داشتند.