انتشار آهنگ جدید شهاب مظفری با نام «پاشو بیا»

پاشو بیا

موسیقی کوک| شهاب مظفری ، خواننده نام آشنای موسیقی پاپ تازه ترین اثرش را در قالب تک آهنگی با نام پاشو بیا تقدیم مخاطبان کرده است.

این اثر را که به تهیه کنندگی هادی حسینی تولید شده است، مهریار ترانه سرایی کرده، میکس-مسترینگ آن را محمد فلاحی و تنظیمش را سعید سام بر عهده داشته اند. همچنین بهروز میرزایی نوازنده گیتار قطعه بوده است. کاور این تک آهنگ را امیر امیرائی طراحی کرده است.

شایان ذکر است که تک آهنگ «پاشو بیا» با صدای شهاب مظفری، هم اکنون آماده شنیدن است و علاقمندان می توانند این اثر را از موسیقی کوک دانلود کنند.

بیوگرافی شهاب مظفری

شهاب مظفری خواننده و آهنگساز جوان متولد ۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۷ می باشد و ۲۹ سال سن دارد.

وی با رشته کامپیوتر وارد دانشگاه گردیده است و همزمان با تحصیل خود در همان اوایل در زمینه موسیقی فعالیت نمود.

ساز حرفه ای او پیانو ست که از کودکی یادگیری آن را آغاز کرد و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

اولین آهنگِ خود را با ترانه و آهنگسازیِ خود در سال ۱۳۸۷ به نام “از وقتی رفتی…!” منتشر کرد . که ورژن پیانوی این کار ، بسیار پُرطرفدار ظاهر شد. اما بعد از آن با انتشار کارهای احساسی دیگر توانست به خوبی شناخته شود و هواداران زیادی را بدست آورد به طوری که صفحه اینستاگرام او بیان گر این موضوع می باشد !

وی در سال ۱۳۹۶ جزو خوانندگان مجاز گردید و برای پخش آثار خود مجوز دریافت نمود.

شهاب مظفری اولین کنسرت رسمی خود را در سال ۹۶ ( ۱۴ و ۱۵ و ۲۳ تیرماه) در ۶ سانس برگزار کرد و هر ۶ سانس هم به طور کامل بلیط هایش فروخته شد.

وی یکی از خوش صداترین خواننده های ایران میباشد با آهنگ من و ترکم نکن  به اوج شهرت دست پیدا کرد ایشان طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران دارند.

وی تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.