انتشار «بی‌نام» چاوشی به تعویق افتاد

انتشار «بی‌نام» چاوشی به تعویق افتاد

موسیقی کوک| یک اکانت هواداری محسن چاوشی در توئیتی از تعویق انتشار آلبوم جدید این خواننده خبر داد و نوشت: «با توجه به شرایط موجود، تاریخ انتشار تیزر و آلبوم “بی‌نام” به زمان دیگری موکول خواهد شد.»

در پی این توئیت، هادی حسینی تهیه‌کننده این آلبوم هم در پاسخ به پرسش خبرنگار یکی از خبرگزاری‌ها، این موضوع را تایید کرد و از انتشار آلبوم در زمان دیگری که بعدا اعلام خواهد شد، خبر داد.

آلبوم «بی نام» که پیش‌تر قرار بود با نام «قمار باز» با صدای محسن چاوشی روانه بازار موسیقی کشور شود، با یازده قطعه و اشعاری از مولانا و سعدی تهیه و تولید شده و در این بین از اشعار برخی شاعران دیگر نیز به صورت ترکیبی، در تجربه‌ای جدید استفاده شده است.

ساخت موسیقی این آلبوم را به صورت کامل محسن چاوشی بر عهده داشته و محمد جاسمی به عنوان همخوان و خواننده مهمان دراین اثر حضور دارد.

قطعه جنجالی «قمارباز» با همین نام در لیست قطعات آلبوم قرار گرفته است. ظاهرا این اثر بدون تبلیغات میدانی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

انتشار و لو رفتن دموهایی بی‌کیفیت و چند ثانیه از چند قطعه این آلبوم از جمله قطعات: باز آمدم، قوم به حج رفته و بحر تفکر در روزها و هفته‌های گذشته در فضای مجازی باعث شده چاوشی تنظیم‌هایی جدید و مدرن را روی این قطعات، امتحان کند.

هادی حسینی تهیه کننده دهمین آلبوم محسن چاوشی است و بنا به خبری که سوی او اعلام شده این اثر با تیراژ بالا روانه بازار موسیقی خواهد شد.

محسن چاوشی پیش از این آلبوم‌های یه شاخه نیلوفر، ژاکت، حریص، سنتوری، پرچم سفید، من خود آن سیزده‌ام، پاروی بی‌قایق و امیر بی‌گزند را به صورت مستقل منتشر کرده و در آلبوم‌های گروهی همچون خاص، من و ما، دلصدا، هشت و سلام آقا نیز حضور داشته است.

خواندن تیتراژ فیلم سینمایی سنتوری و اجرای چند قطعه پرطرفدار برای سریال «شهرزاد» از دیگر آثار محسن چاوشی در سال‌های فعالیت‌اش در حوزه موسیقی است.