انتشار قطعه «عشق بازیچه‌ی‌ تماشا» با صدای سالار عقیلی+بشنوید

موسیقی کوک| قطعه‌ «عشق بازیچه‌ تماشا» با آهنگسازی پیمان خازنی و صدای سالار عقیلی منتشر شد. عشق بازیچه‌ تماشا یکی از قطعه‌های آلبوم اینکه دلتنگ توام است. کریم قربانی (نوازنده ویلنسل)، میثم مروستی (نوازنده ویلن)، پیام سوری (نوازنده پیانو)، فرشید حفظی‌فر (نوازنده ابوا) و پریسا دلفانی (همخوان سوپرانو) هنرنمایی کرده‌اند.

پیشتر یادداشتی از محمد علی بهمنی درباره‌ آهنگ عشق بازیچه‌ی تماشا منتشر شده که بهمنی در آن نوشته بود: اگر این آلبوم را تا این لحظه نشنیده‌اید پیشنهاد می‌کنم در این روزهای کرونایی، این رپرتوار ایرانی را با شنیدن این موسیقی آغاز کنید که موسیقی آن اثر پیمان خازنی و شعرش از مهدی مظاهری است و بر اساس غزلی بنا شده است که دارای جنبه‌های بالای موسیقیایی و اجتماعی است؛ غزلی که به نوعی شاخصه‌ این شاعر جوان محسوب می‌شود.شاید بتوان گفت این قطعه محور زیبایی شناسی این مجموعه به حساب می‌آید.

انتخاب این اثر در میان این آلبوم به خاطر یکپارچگی آن است که از ابتدا تا انتها از یک مسیر واحد آغاز و پایان می‌یابد و ما با یک ملودی پردازی چند تکه و شاید بهتر باشد بگویم تکه تکه به هم متصل شده، مواجه نیستیم.

آهنگ جدید سالار عقیلی با نام  «عشق بازیچه‌ تماشا» را از موسیقی کوک بشنوید و دانلود کنید: