انتشار نخستین اثر رسمی امیریار

با همکاری کاوه یغمایی و مسعود همایونی اتفاق می‌افتد؛

موسیقی کوک|  آلبوم «بعد از تو» با صدای امیریار با حضور بزرگان موسیقی پاپ و راک کشور مراحل فنی خود را طی کرده و بزودی منتشر خواهد شد.

مهدی سلیمانی مدیر امور رسانه ای پروژه آلبوم «بعد از تو» گفت: «این آلبوم اولین آلبوم رسمی امیریار است که پیش از این به عنوان خواننده، تنظیم‌کننده، آهنگساز و نوازنده در جامعه موسیقی با نام امیر اسید شناخته شده بود. این آلبوم شامل ۱۲ قطعه است که ۴ قطعه آن پیش از این منتشر شده بود. «فصل سرد»، «تنهام»، «ستارمون» و «بازیاتو بلدم» قطعه‌هایی است که منتشر شده و در دسترس مخاطبان است.»

وی در ادامه افزود: «در این آلبوم چهره‌های مطرح موسیقی از جمله کاوه یغمایی و مسعود همایونی به عنوان نوازنده با امیریار همکاری داشته‌اند. اشکان دباغ، فرشاد فارسی، آیدین توسلی و اردلان کاظمی به عنوان تنظیم‌کننده و محمد ابراهیمی، نگار نوشادی به عنوان ترانه‌سرا در این آلبوم حضور دارند. کیان پورتراب نیز سازنده یکی از ملودی‌های آلبوم «بعد از تو» است.»

سلیمانی در ادامه گفت: «نشر موسیقی کوک ناشر و آژانس نقطه قرمز تهیه‌کننده آلبوم امیریار است.»

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند این آلبوم را از بیپ تونز پیش‌خرید کنند. همچنین آلبوم «بعد از تو» امیریار، ۲۴ آذرماه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در تمامی فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور به صورت فیزیکی توزیع می‌شود و به صورت دیجیتال از سایت بیپ تونز lish.ir/1KV9 قابل خریداری است.