انیستون و کری در میان زنان قدرتمند

موسیقی کوک|  یازدهمین مراسم تجلیل از زنان قدرتمند مجله ورایتی در لس آنجلس برپا شد. امسال از شش زن از جمله جنیفر انیستون و ماریا کری در این مراسم تجلیل شد.

جنیفر انیستون هنرپیشه معروف و برنده جایزه امی است و ماریا کری خواننده، ترانه سرا و هنرپیشه اهل امریکا است.

الن دی جنرس که یکی از مجریان این برنامه بود، در گوشه ای از سخنانش به فعالیت‌های جنیفر انیستون برای بیمارستان کودکان سرطانی «سنت جود» اشاره کرد و گفت که در نتیجه این فعالیت‌ها، کمک‌های مالی به این مرکز درمانی از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرده است.

ماریا کری، خواننده مشهور برای فعالیت‌هایش در مرکز «فرش ایر فاند» (Fresh Air Fund) مورد تجلیل قرار گرفت. این برنامه به دانش‌آموزان مقطع راهنمایی کمک می‌کند تا مسیر حرفه‌ای خود را در عرصه‌های فیلم، مد، عکاسی، و روابط بین‌الملل پیدا کنند.

ماریا کری، توسط ستاره ۷ ساله هالیوود «میشل هریس» روی سن فراخوانده شد.

میشل هریس گفت: «هر چند خودم یک زن قدرتمند نیستم ولی می‌دانم قدرت دختران می‌تواند دنیا را تغییر دهد و خانم کری درهای صنعت سرگرمی را به روی دخترانی مانند من باز کرده است.»

ورایتی یک مجله سرگرمی-تجاری هفتگی است که در سال ۱۹۰۵ توسط سیم سیلورمن در شهر نیویورک آمریکا بنیان گذاشته شد. در پی اهمیت صنعت سینما، دیلی ورایتی، با انتشار روزانه در سال ۱۹۳۳ در لس آنجلس، کالیفرنیا به دست سیلورمن پایه‌گذاری شد.

در سال ۱۹۹۸، دیلی ورایتی گاتام نیز که در شهر نیویورک مستقر بود، به دو نشریه پیشین افزوده شد. هر سه این نشریات از زمان تأسیس تاکنون به صورت مستمر و بدون وقفه منتشر می‌شوند.

ورایتی با سه نسخه چاپی و یک وبگاه توسط رید بیزینس اینفورمیشن از زیرمجموعه‌های رید السویر خریداری شد.

پیتر بارت برای بیست سال سردبیر ارشد این نشریات بود، تهیه‌کننده و روزنامه‌نگاری که پیش از آن برای شرکت فیلم‌سازی پارامونت پیکچرز و روزنامه نیویورک تایمز کار می‌کرد.

در آوریل ۲۰۰۹ پس از آنکه تغییر سمت بارت به نایب رئیسی و مدیر سردبیری اعلام شد، دوره سردبیری او پایان یافت. سردبیر کنونی ورایتی تیموتی ام. گری است.