«اینکه دلتنگ توام» منتشر شد

با صدای سالار عقیلی؛

موسیقی کوک|  آلبوم «اینکه دلتنگ توام» به آهنگسازی نسیم شاملو و پیمان خازنی و خوانندگی سالار عقیلی از سوی موسسه‌ فرهنگی-هنری آوای باربد روانه‌ بازار موسیقی شد.

«اینکه دلتنگ توام» عنوان یکی از اشعار شناخته شده‌ مهدی مظاهری و نخستین غزل او در مجموعه شعر «راحیل» است که با استقبال علاقه‌مندان ادبیات روبه‌رو شد.

این آلبوم شامل ۹ قطعه است که از این میان اینکه دلتنگ توام، زلف، سپید می‌گذرد یا سیاه می‌گذرد، ای عشق، مهتاب و کمتر شده‌ام از خود ساخته‌های نسیم شاملو و قطعه‌های هر که با من نشست، در باختن دل و آهنگ جهانگردی سعدی ساخته‌‌ی پیمان خازنی است.

این آثار به تاسی از موسیقی کلاسیک ایرانی با نگرشی نو به مبحث سازبندی و انتخاب غزل‌های نواندیش مهدی مظاهری شکل گرفته است.

از ویژگی‌های این آلبوم می‌توان به زبان روز، تصویرگرایی و اندیشه ورزی توامان، درونمایه‌ی غنی، سادگی در سرایش از صافی ذهن توانمند و در عین حال پیچیدگی شاعری اشاره کرد که عمده‌ترین ویژگی‌اش سهل و ممتنع بودن شکل و نگاه متفاوت به مضمون عشق است.

آلبوم «اینکه دلتنگ توام» را موسسه‌ آوای باربد با مدیریت حمید اسکندری در دور جدید فعالیت‌هایش در عرصه‌ی نشر منتشر کرده است.

در این اثر نسیم شاملو، سروش قهرمانلو، علیرضا دریایی، کیکاووس مختاری، پیام سوری، علی جعفری‌پویان، میثم مروستی، کریم قربانی، ارغوان منتظری، حسام صدفیان، فرشید حفظی‌فر، محمد حسین پور معین و ستار خطابی به عنوان نوازنده و شبنم شاملو، آوا عباس زاده و پریسا دلفانی به عنوان همخوان حضور دارند.

همچنین میکس و مسترینگ این آلبوم توسط پیام سوری انجام شده است و موسسه‌ی نوخسروانی باربد پخش آن را بر عهده دارد.