بابک جهانبخش از بیمارستان مرخص شد

موسیقی کوک| بابک جهانبخش؛ خواننده موسیقی پاپ که به دلیل عارضه قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، روز گذشته از بیمارستان مرخص شد.

او در صفحه شخصیش با انتشار ویدئویی این موضوع را تایید کرد. جهانبخش با انتشار ویدئویی از لحظات عمل قلب باز خود نوشته: « سلام و‌ درود بیکران خدمت تمام مردم با محبت کشورم ایران و جامعه محترم هنری کشور و همکاران عزیزم و هواداران با معرفتم. به لطف خدا و تلاش کادر پزشکی و دعا و انرژی مثبت شما عمل قلب باز رو با موفقیت پشت سر گذاشتم و همین امروز از بیمارستان مرخص شدم و دوران نقاهت رو در منزل سپری میکنم»

خواننده موسیقی پاپ افزود: «من خودم رو در کل شرمنده الطاف تمام این عزیزان و پرسنل زحمتکش و با محبت پزشکی ایران می دونم جا داره از مدیر عامل و رییس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر جناب آقای سید حسین سید زاده، رفقای عزیز و با معرفتم در شرکت آوای فروهر آقای رسول حاتم پور بزرگوار که پدرانه کنارم بودند ،برادران جانم محمد جان و مجتبی جان حاتم پور و علیرضا حاتم پور ، محسن شیرالی، وحید امینی، میلاد حسینی و همه عزیزانی که تو این روزهای سخت همه جوره در کنارم بودن، همسر مهربانم که تو همه شرایط سخت پا به پای من بوده، جامعه هنری کشور که با ارسال پیام و تماس و یا به صورت حضوری به عیادتم اومدن و در نهایت تمام مردم و هوادران با محبت که تو این مدت احساس کردم با وجودشون بزرگترین خانواده دنیا رو دارم تشکر فوق ویژه کنم.»

جهانبخش گفت: «امیدوارم به زودی بتونم روی استیج و در اجراها ببینمتون و جبران کنم هر چند که من کمترین توانم در حد پاسخ مهربونیاتون نیست دوستتون دارم تنتون سالم و بلا ارتون دور . این ویدیو هم با اجازه خودم گرفته شده و میتونه درس بزرگی باشه و قدر زندگی و با هم بودن ها رو بیشتر بدونیم تلخ نگاهش نکنید روشن ببینیدش.»