بازگشت بدون ویکتوریا بکهام

گروه موسیقی «اسپایس گرلز» تابستان آینده به صحنه بازمی‌گردد

به گزارش موسیقی کوک، گروه موسیقی «اسپایس گرلز»  دوشنبه ۵ نوامبر (۱۴ آبان) اعلام کردند که تابستان آینده بعد از سال‌ها کنسرتی برگزار خواهند کرد. اما به نظر می‌رسد، ویکتوریا بکهام به اعضای این گروه موسیقی پاپ نخواهد پیوست.

اعضای گروه بریتانیایی «اسپایس گرلز» که در دهه نود میلادی به شهرت رسیدند علاوه بر سبک ویژه موسیقی، امروز به عنوان نماد قدرت و توانمندی زنان شناخته می شوند.

به نقل از یورونیوز، یک ویدئوی جدید از ترانه معروف “من می‌خواهم” چندی پیش همزمان با بیستمین سالگرد انتشار اولیه این ترانه، با حمایت سازمان‌های مردم نهاد برای مبارز با فقر و تبعیض و با همکاری هنرمندان کشورهای مختلف آفریقایی، سینمای بالیوود هند و هنرمندان کانادایی ساخته شد و در سینماهای کشوری‌های مختلف به نمایش درآمد.

گروه «اسپایس گرلز» با انتشار یک ویدیو با شرکت چهار عضو گروه در توئیتر، از کنسرت بازگشت گروه خبر دادند. ویکتوریا بکهام در این ویدیو غایب بود.

ملانی بی، یکی از اعضای گروه اسپایس گرلز در مصاحبه ای گفت: «حضور چهار نفر ما قطعی است. ویکتوریا شاید به ما بپیوندند.»

این گروه۱۹۹۴ در لندن شکل گرفت. اسپایس گرلز متشکل از پنج دختر جوان بود که با ارائه ترانه «Wannabe» (تقلید کار) به یکی از برترین گروه‌های پاپ تبدیل شدند. این گروه سه آلبوم و ده تک‌آهنگ عرضه کردند. فیلم دنیای اسپایس (Spiceworld) با درخشش این گروه ساخته شد که ۷۵ میلیون دلار فروش کرد.

تا ۲۰۱۷، با فروش بیشتر از ۵۳ میلیون نسخه، آنها «پرفروش‌ترین گروه دخترانهٔ تاریخ موسیقی»به‌شمار می‌رفتند. در سال ۲۰۱۳ گروه ای کی بی ۴۸ که با فروش پیش از ۵۸ میلیون آلبوم این عنوان را برای خود کسب کرد.