بازگشت «بنیامین» بعد از سه سال

موسیقی کوک| کنسرت «بنیامین بهادری» یازدهم دی‌ماه به همت موسسه «آوای سرمد» در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

این خواننده قرار است پس از سه سال دوری از اجراهای زنده به دیدار دوستدارانش برود. ظاهراً تور کنسرت‌های بنیامین بهادری به‌زودی در شهرهای مختلف ایران آغاز می‌شود.

فروش بلیت کنسرت او در تهران از طریق سایت ایران کنسرت انجام شده است. البته بلیت‌های سانس دوم اجرای او هم به‌پایان رسیده است.

بنیامین در حالی قرار است کنسرتش را روی صحنه ببرد که از حدود یک ماه پیش انتشار آثار جدیدش را با تک‌آهنگ «راحت» آغاز کرد؛ اثری که شروع فصل جدید فعالیت‌های بنیامین در عرصه موسیقی با تنظیم‌های «میلاد ترابی» بود و رسماً این تنظیم‌کننده به ضلع جدید مثلث تولید آثار بنیامین تبدیل شد.

بنیامین از آغاز فعالیت‌های رسمی در بازار موسیقی همیشه تلاش کرده تا با یک ترانه‌سرا و یک تنظیم‌کننده همکاری ثابت داشته باشد.

او اما سه سال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشت و پس از برگزاری آخرین کنسرتش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران در دی‌ماه سال ۹۵ راهی آمریکا شد.

حضور طولانی‌مدت او در کشور آمریکا باعث شد تا شایعات زیادی درباره ماندگار شدن این خواننده در آمریکا مطرح شود اما او به همراه خانواده‌اش راهی ایران شد و در صفحه اینستاگرامش به این شایعات پایان داد.

بنیامین در مدت‌زمان حضورش در آن کشور قطعه «کبیر» را منتشر کرد که حواشی زیادی را برایش به دنبال داشت.

یک سال پیش و در پاییز سال ۹۷ در خبری اعلام شد که قرار است بنیامین بهادری مجری برنامه «تب تاب» باشد. دست‌اندرکاران تولید این تاک‌شو هم حضور بنیامین رو به روی دوربین برنامه خودشان را تأیید کردند اما پس از گمانه‌زنی‌های فراوان چنین اتفاقی رخ نداد.

بحث اجرای بنیامین در تلویزیون و حاشیه‌هایش یک بار دیگر در ماه رمضان امسال تکرار شد. در فاصله چند روز مانده تا آغاز ماه مبارک رمضان اعلام شد که بنیامین بهادری مجری برنامه «ماه ماه» است؛ خبری جالب که واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشت اما درنهایت مشخص شد که موافقت مسئولان سازمان صداوسیما برای این انتخاب از سوی دست‌اندرکاران برنامه ماه ماه جلب نشده است. برای دومین‌بار باوجود خبرسازی زیاد، بنیامین در قامت یک مجری در تلویزیون حاضر نشد.

چندی پیش هم بنیامین بهادری با انتشار یک عکس از اعضای خانواده‌اش در صفحه اینستاگرامش نوشت:«به‌زودی می‌تونین بیاین خونه‌مون».

این خبر با گمانه‌زنی‌های متفاوتی از سوی رسانه‌های سینمایی روبه‌رو شد و برخی رسانه‌ها این موضوع را اعلام کردند که بنیامین قصد ساخت یک ریلیتی‌شو از زندگی شخصی‌اش دارد.

ریلیتی‌شو عنوان برنامه‌هایی با موضوع نمایش زندگی شخصی چهره‌های مطرح است که عموماً چنین تولیداتی مخاطبان زیادی دارند اما در ایران ساخت ریلیتی‌شو سابقه ندارد.