بازگشت جاستین تیمبرلیک به دنیای بازیگری

ستاره موسیقی در «پالمر» بازی می‌کند؛

موسیقی کوک| جاستین تیمبرلیک بازیگر و خواننده مطرح هالیوود در فیلم سینمایی “پالمر” به ایفای نقش پرداخته است، او از جمله بازیگران محبوب این روزهای مخاطبان سینمای هالیوود است.

این فیلم داستان یک پدیده‌ی فوتبال سابق در دوران کالج به نام ادی پالمر را دنبال می‌کند که پس از سپری کردن زمانی در زندان به شهر خودش بازمی‌گردد تا دوباره زندگی‌اش را از نو آغاز کند. اما نه تنها باید با گذشته‌اش روبرو شود بلکه به‌صورت ناگهانی مسئولیت پسر جوان خاصی که توسط مادرش رهاشده را نیز عهده‌دار می‌شود.
پس از ۱۲ سال زندان ادی پالمر با بازی جاستین تیمبرلیک ستاره سابق فوتبال دبیرستان به خانه برمی‌گردد تا زندگی خودش را از نو بسازد و ناگهان خود را مسئولیت پسری که توسط مادرش رها شده است می‌بیند. اما گذشته ادی زندگی جدید و خانواده اش را تهدید می‌کند.

گزارش میزان چندی پیش “اپل تی وی” حقوق فیلم درام “پالمر” با بازی جاستین تیمبرلیک و کارگردانی فیشر استیونز را به‌دست آورد. شریل گوئریرو نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این فیلم است که توسط SK Global تولیدشده است.

تیمبرلیک سال گذشته صداپیشگی انیمیشن “تور جهانی ترول‌ها” را به پایان رساند که دنباله فیلم موفق Trolls بود که فروش کلی ۳۴۶ میلیون دلاری داشت.

تیمبرلیک همچنین در آثار مهمی مثل درام “درون لوین دیویس” ساخته برادران کوئن ، درام ورزشی “مشکلی با منحنی” ساخته کلینت ایستوود و “شبکه اجتماعی” ساخته دیوید فینچر حضور داشته است.

جاستین رندال تیمبرلیک  ملقب به جی‌تی؛ خواننده و ترانه‌سرای پاپ و بازیگر و تهیه‌کننده و آهنگساز آمریکایی است. تیمبرلیک با شرکت در مسابقه به دنبال ستاره خیلی سریع به شهرت رسید. سپس در سال ۱۹۹۰ به شبکه تلویزیونی دیزنی رفت و در برنامه کلاب میکی ماوس حاضر شد، در این برنامه بود که با جی‌سی چیسز آشنا گردید. او یکی از خواننده‌های اصلی و جوانترین عضو گروه انسینک بود، که این گروه به یکی از پرفروش‌ترین گروه پسرانه تاریخ تبدیل شد.