بازگشت چاوشی به تلویزیون با «از سرنوشت»

بازگشت چاوشی به تلویزیون با «از سرنوشت»

موسیقی کوک| علی اکبر تحویلیان تهیه‌کننده سریال«از سرنوشت» که این روزها فصل سوم آن در حال تصویربرداری است، با اشاره به زمان پخش این سریال گفت: هنوز زمان دقیقی از سوی شبکه دو سیما برای پخش این سریال به ما اعلام نشده است.

او درباره انتخاب خواننده تیتراژ «از سرنوشت»،گفت: محسن چاوشی به تازگی به عنوان خواننده تیتراژ سریال ما انتخاب شده است و قرار است قطعه پایانی سریال را بخواند.

تهیه کننده سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» ادامه داد: به تازگی مونا کرمی به جمع بازیگران‌مان اضافه شده و این احتمال وجود دارد که بازیگران جدیدی هم به این سریال افزوده شوند.

او درباره پایان تصویربرداری فصل سوم «از سرنوشت» بیان کرد: تاکنون یک چهارم از کل سریال مقابل دوربین رفته و فکر می‌کنم طبق برنامه‌ریزی‌ها تا دو ماه دیگر تصویربرداری به پایان برسد. هرچند این روزها به دلیل کمبود بودجه کارمان متوقف شده اما امیدواریم با مساعدت دوستان در شبکه دوباره به جریان تولید بیفتد.

تهیه کننده سریال «از یادها رفته» با اشاره به اینکه هر سه فصل سریال بهتر است به طور منظم و پشت سر هم پخش شود، گفت: موضوع پخش به تصمیم‌های مسئولین شبکه ارتباط مستقیم دارد، اما اگر چنین اتفاقی بیفتد برای مخاطبی که سریال را دنبال می‌کند، بهتر است‌.

به گزارش فارس، چاوشی تا به حال برای سریال‌های «بانوی عمارت»، «سایه‌بان» و «شهرزاد» تیتراژخوانی کرده است.

مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبائی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا، پوریا پورسرخ از بازیگرانی هستند، در دو فصل این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. فاطیما بهارمست و مرضیه موسوی هم از بازیگران جوان این سریال هستند.

این سریال ۵۰ قسمتی از سوی جمعی از نویسندگان به سرپرستی محمد محمود سلطانی و نویسندگی روح الله صدیقی، سارا خسروآبادی و مسعود کرمی به نگارش درآمده و برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

سریال ۵۰ قسمتی «از سرنوشت» به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان و کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان در سه فصل برای پخش از شبکه دو سیما، تهیه می‌شود.