بازی بهزاد عمرانی و هانا کامکار در تئاتر

نیمه تاریک داوود بنی اردلان به صحنه می‌رود؛

موسیقی کوک| با معرفى بهزاد عمرانى و سیاوش صفاریان پور، فهرست هفت بازیگر اثر جدید داود بنى اردلان کامل شد. این نمایش از ٢۴ مهرماه هر شب ساعت در تالار حافظ روى صحنه خواهد رفت.
هانا کامکار، نیکى مظفرى، سام کبودوند، جواد مولانیا، و المیرا دهقانى، پنج بازیگر قبلی این نمایش اجتماعى و روانشناسانه بودند و با اضافه شدن بهزاد عمرانی و سیاوش صفاریان پور کادر بازیگری این نمایش تکمیل شد.
به گزارش روابط عمومی نمایش «نیمه تاریک ماه»، بهزاد عمرانى، خواننده گروه بمرانى و سیاوش صفاریان پور، مجرى و کارگردان تلویزیون با بازى در این اثر وارد عرصه بازیگرى مى‌شوند.
بهزاد عمرانى، خواننده گروه بمرانى آلبوم هاى موفقى مثل «مخرج مشترک» و «گذشتن و رفتن و پیوستن» را در کارنامه خود دارد. سیاوش صفاریان پور نیز پیش از این مجرى و کارگردان برنامه تلویزیونى پر مخاطب «آسمان شب» بوده است.
هانا کامکار، در سال‌هاى گذشته بازیگرى در نمایش‌هاى پرفروشی به کارگردانی محمد رحمانیان، پرى صابرى و کیومرث مرادى را به عهده داشته است. او در سال ٩٣ براى بازى و خوانندگى در نمایش «موسیقی-نمایش ترانه‌های محلی» به کارگردانی محمد رحمانیان، مدالیون و لوح بازیگر زن برگزیده سال ۱۳۹۳ را کسب کرده است.
هانا کامکار، فرزند بیژن کامکار، خواننده اصلی گروه کامکارها و نوازنده دف، رباب، تار، تمبک و دهل در سال ۱۳۵۹ به دنیا آمد. تولد در خانواده‌ای هنری باعث شد از کودکی با موسیقی از نزدیک آشنا شده و به نوازندگی علاقه پیدا کند و از سال ۱۳۸۲ با پیوستن به گروه کامکارها، به‌طور جدی به این حرفه بپردازد.

از سال ۱۳۷۱ نوازندگی دایره را آغاز کرد. سال‌ها بعد شیوه نوازندگی دف را نزد پدرش، بیژن کامکار فراگرفت. در اوان کودکی، به مدت ۲ سال ویلن کلاسیک را نزد ارسلان کامکار، آموخت و در دوران نوجوانی به مدت ۲ سال به فراگیری کمانچه نزد اردشیر کامکار پرداخت. علاوه بر آن، در سال‌های ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۲ ردیف آوازی را نزد نجمه تجدد فراگرفت.

هانا، فارغ‌التحصیل کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است و ساخت سه فیلم کوتاه «آرام»،«سگی که عاشق شد» و پایان نامه‌اش،«شهرزاد» را در کارنامه خود دارد. «هانا کامکار» چندی قبل مستند «چاووش از درآمد تا فرود» را توسط موسسه موسیقی بتهوون منتشر کرد.

او طراحِ موسیقی نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی «کیومرث مرادی» هم بود و در موسیقی این نمایش از سازهای متعدد کوبه‌ای و زهی به طور زنده استفاده کرد.

داوود بنى اردلان نمایش‌نامه «نیمه تاریک ماه» را بر اساس فیلمنامه فیلم ایتالیایى «غریبه‌هاى کامل» اثر پائولو جنووس به نگارش در آورده است.  پیش فروش بلیت این نمایش از روز جمعه، ١٩ مهرماه آغاز مى شود.