«باز این چه شورش است…» منتشر شد

همزمان با ایام سوگواری شهادت اما حسین؛

«باز این چه شورش است…» منتشر شد ؛ همزمان با فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی بداهه نوازی پیانو «باز این چه شورش است …» توسط بردیا صدرنوری آهنگساز و نوازنده پیانو در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش موسیقی کوک، بردیا صدرنوری آهنگساز و نوازنده پیانو همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت سیدالشهدا (ع) آهنگ بی کلام «باز این چه شورش است…» را با تاثیر از محتوای اثر ماندگار محتشم کاشانی به عاشقان حضرت امام حسین (ع) و یاران فداکارش در واقعه عاشورا تقدیم کرد.

به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «رادنواندیش»، این نوازنده و آهنگساز ۲ سال قبل نیز قطعه بی کلام «نوای نینوا» را بر اساس ملودی های شناخته شده ماه محرم در فضای مجازی و نیز آلبوم تک نوازی پیانو «فراقی» را منتشر کرده بود.

بردیا صدر نوری فراگیری پیانو را از ده سالگی با سبک کلاسیک، نزد فهیم ممتازی آغاز کرد. سپس به سبک ایرانی روی آورد و در این راه از آموزش‌های کیومرث پارسای بهره برد. از سال ۶۶ تاکنون کنسرت‌های متعددی را به صورت تک‌نوازی، گروه‌نوازی و هم‌نوازی در همکاری با گروه­‌های موسیقی خنیا به سرپرستی ‍‍بانو پری ملکی، مهر به سرپرستی آقای ناصر ایزدی و سیمرغ به سرپرستی آقای افشین قرشی اجرا کرده است.

او سرپرستی گروه موسیقی مهرآور را برعهده دارد. ایشان تحصیل‌کرده رشته مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و نیز دکترای مدیریت استراتژیک می‌باشد.

از بردیا صدرنوری کتاب «طرح جامع موسیقی کشور» و آلبوم‌های موسیقی «زندگی جاریست…»، «آوای زندگی» و «خاطره‌ها» منتشر شده است. همچنین در آلبوم موسیقی “بهانه ی تو” به آهنگسازی آقای ناصر ایزدی به همنوازی پیانو با آواز استاد مهدی فلاح پرداخته است. جشنواره و جایزه استاد همایون خرّم ویژه کودکان و نوجوانان بر اساس طرحی از وی و با مدیریت ایشان برگزار می‌شود.