برنامه‌های جشنواره موسیقی فجر در تهران

موسیقی کوک| جدول برنامه‌های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در تهران منتشر شد. مرحله فروش بلیت این رویداد ملی هم از چند روز قبل آغاز شده است.

به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، طبق اعلام ستاد جشنواره، جدول برنامه‌های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در تهران منتشر شد.

همزمان فروش بلیت اجراهای غیر از بخش پاپ جشنواره در تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران، برج آزادی و تالار سوره از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه ۷ بهمن) در سامانه «تیوال» آغاز می‌شود.

فروش بلیت‌های کنسرت‌های بخش پاپ نیز همزمان با اعلام اجراهای این بخش از جشنواره از دوم بهمن‌ماه در سامانه «پارس» آغاز شده است.

۸۲ گروه موسیقی در بخش‌های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین‌الملل، پاپ، ارکسترال، تلفیقی، بانوان، کودک و نوجوان با ۹۰ اجرا در ۸۰ سانس در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در تهران حضور دارند.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

جدول برنامه‌های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در تهران را در ادامه می‌بینید:

جدول برنامه جشنواره موسیقی فجر در تهران
جدول برنامه جشنواره موسیقی فجر در تهران

البته جشنواره موسیقی فجر در چند استان ایران هم جریان خواهد داشت.

علی مؤمنیان، مدیر کمیته استان‌های سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر گفت: استان‌های بوشهر، زنجان، گلستان، سیستان و بلوچستان، لرستان، خوزستان، کرمانشاه، منطقه آزاد اروند، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و فارس برای برگزاری جشنواره اعلام آمادگی کرده‌اند.

مؤمنیان در ادامه گفت: در تعدادی از استان‌ها سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای گروه‌های استانی بر اساس فراخوان‌هایی که در استان‌ها اعلام شده است، برگزار می‌شود و در برخی استان‌ها گروه‌های حاضر در جشنواره در استان برنامه اجرا می‌کنند.

ستاد سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر مهرماه در نامه‌ای به استان‌ها خواست در صورت تمایل برای برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر آمادگی خود را اعلام کنند که ۱۰ استان و منطقه آزاد اروند برای برگزاری جشنواره اعلام آمادگی کردند.