برگزاری مجمع عمومی سالیانه صنف موسیقی

با انتشار اطلاعیه از سوی انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران اعلام شد؛

موسیقی کوک| مجمع عمومی سالیانه صنف موسیقی دوازدهم مردادماه ۱۳۹۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

در متن منتشر شده توسط انجمن صنفی موسیقی آمده است:

«به اطلاع کلیه اعضای محترم انجمن صنفی هنرمندان موسیقی می‌رساند، مجمع عمومی سالیانه صنف موسیقی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲  در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

ارائه و بررسی چند گزارش عملکرد، بررسی عضویت و برگزاری یک انتخابات رسمی سالانه، دستور جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی را تشکیل می‌دهند که به ترتیب عبارتند از:

۱- بررسی عملکرد مالی سال ۱۳۹۷

۲- گزارش عملکرد سال ۱۳۹۷ توسط رئیس هیات مدیره

۳- گزارش خزانه‌دار

۴- گزارش بازرسان

۵- اخراج یا رفع تعلیق تعدادی از اعضای انجمن صنفی

۶- انتخابات بازرسان

توجه به این نکته ضروری است که ورود به جلسه مجمع فقط در صورت همراه داشتن کارت عضویت معتبر مجاز است.

بدیهی است مجمع راس ساعت ۱۵ شروع می‌شود و از اعضای محترم خواهشمند است راس ساعت مقرر در محل جلسه حضور به هم رسانند.

به نقل از سایت این انجمن، هدف انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران طبق اساسنامه مربوطه کوشش در جهت استیفای حقوق و خواسته های قانونی هنرمندان اعضاء از طریق ایجاد زمینه های مساعد بمنظور نیل به اهداف انجمن صنفی . حمایت ، دفاع و پشتیبانی از حقوق و منافع صنفی و حرفه ای اعضاء بطور اعم از طریق پیشنهاد و جلب پشتیبانی مراجع و سازمانهای دولتی و ملی می باشد.

کلیه هنرمندان واجد شرایط زیر می توانند به عضویت این انجمن در آیند.

سازندگان ادوات موسیقی ، مدرّسین ، نوازندگان ، آهنگسازان ،ترانه‌سرایان این زمینه و خوانندگان صرفاً مشمولین حِـرف و مشاغل آزاد موسیقایی در حوزه فعالیت انجمن صنفی با ارایه مدارک شناسایی معتبر هنری به تشخیص کمیته فنی و شورای شعر انجمن صنفی.

اهداف فدراسیون بین‌المللی موسیقیدانان FIM طبق اساسنامه مربوط متحد و یکپارچه ساختن اتحادیه های هنرمندان موسیقی کشورهای مختلف در یک سازمان جهانی با هدف حفاظت وارتقاء وضعیت اقتصادی ، اجتماعی ، هنری و منافع موسیقیدانان هم به عنوان اجرا کننده موسیقی و هم تهیه و تولید کننده ضبط اجراهای خود است. (مقصود کپی رایت)