برگزاری چهار شب کنسرت آنلاین با هنرنمایی خوانندگان مطرح کشور به مناسبت شب یلدا

مدیر شبکه‌های تیوا نما خبر داد:

موسیقی کوک| مدیر شبکه‌های تیوا نوا گفت: به مناسبت شب یلدا به مدت ۴ شب کنسرت آنلاین با هنرنمایی ۴ خواننده مطرح کشور در عرصه موسیقی پاپ و سنتی در تلویزیون اینترنتی تیوا نما پخش خواهد شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی تیوانما، مجید صحاف مدیر شبکه‌های تیوا نما در خصوص برگزاری کنسرت های آنلاین گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاکید مسئولین وزارت بهداشت بر عدم تجمع در محیط های بسته و دید و بازدیدهای مرسوم هر سال در شب یلدا با همت شهرداری تهران ، دفتر موسیقی و معاونت فضای مجازی صدا و سیما به مدت ۴ شب در برج میلاد تهران کنسرت آنلاین برگزار خواهد شد تا اوقات خوشی برای مردم سراسر کشور در این ایام فراهم شود.

او ادامه داد: انتخاب این ۴ کنسرت براساس اولویت بندی ترکیب گروه های موسیقی است . البته خوانندگان داخلی و تخصصی با فراخوان ضمنی نسبت به برگزاری کنسرت آنلاین اعلام آمادگی کرده بودند که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته بود.

برگزاری تاریخ کنسرت‌های حضوری مشخص نیست 

مدیر شبکه‌های تیوا نما بیان کرد: از آنجایی که به دلیل بیماری کرونا زمان برگزاری کنسرت‌های حضوری به طور دقیق مشخص نیست به همین دلیل این جریان برای روحیه دهی به مردم عزیز کشورمان ادامه خواهد داشت تا لحاظ خوبی را در خانه بگذرانند و ما نیز داوطلبانه آماده هرگونه همکاری در این عرصه هستیم.

صحاف گفت: مهدی یغمایی، گروه رستاک، محمد معتمدی و علی زندوکیلی از خوانندگانی هستند که از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماه بر روی صحنه خواهند رفت و علاقه‌مندان به دیدن این کنسرت ها با مراجعه به سایت تیوا نما به آدرس WWW.tva.tv و یا از طریق لایو اینستاگرام به آدرس tva.tv هر شب راس ساعت ۹ شاهد این رویداد هنری باشند.

براساس این گزارش ، شبکه تیوا نما تنها شبکه و اولین شبکه رسمی موسیقی است که از اسفند ماه سال گذشته راه‌اندازی شده است.